Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

New-Tenuis, Agnieszko, dziękuję, z wzajemnością :*

 

wiola173, Monika1974, dziękuję za troskę. Po prostu nie radzę sobie z emocjami. Nie mieszczę ich. Przepraszam, że nie odebrałam, jak do mnie dzwoniłyście, ale byłam w trakcie wycia.

 

Przed chwilą rozmawiałam z W2, doprowadził mnie do jako takiej formy. Idę się położyć.

 

Dziękuję, że jesteście.

 

 

dominika92, Domiś, nie chciałam, żebyś odczuła się w jakiś sposób pominięta. Jesteś ważna, wszyscy tu jesteśmy tak samo ważni i nasze bóle i rozpacze są równe, niczyje nie są ważniejsze. Trzymaj się, Słonko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie mam odwagi na to. Czemu nie umiem się zabić. Czemu każda próba kończy się na tym że to jest tylko próba. Kiedy wkońcu mi się uda... Niech się ktoś nademną zlituje i niech mnie zabije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce umrzeć. Naprawdę chce umrzeć, przestać istnieć, nie chce już żyć. Ale nie mam odwagi by się zabić, nie wiem dlaczego

 

-- 17 sie 2011, 10:41 --

 

Fluoksetyne 40mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarna roza,

Pewnie z powodu tlącego sie w Tobie przeświadczenia że,życie jest niepowtarzalnym zjawiskiem.

I że ,każdy następny dzień może przynieść zmiany -LOSU . Pomóż losowi . Naucz się dostrzegać

te najdrobniejsze piękne rzeczy ,ciesz się nimi choćby przez kilka sekund .

 

Umiesz nazwać tak konkretnie swoje niechęci do życia ,tzn ; powody z jakich chcesz umrzeć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×