Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

wiola173, Buka powinien już być w Wawie albo za moment a Madzik będzie o świcie tak myślę...

Powiedz co chcesz wiedzieć?? Pewnie ten żywopłot nie daje Ci spokoju co?? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska, jestem w trasie, lupnelismy w cos na drodze wiec teraz mam atak paniki ze cos sie stanie..ale piotrek mow ze wszystko ok..jakas cegla czy cos..

 

Spokojnie Dominia. Piotrek jest z tobą. Nic się nie stanie. Pojechałaś. Bravissimo :brawo:

 

-- 28 lip 2011, 23:31 --

 

Ja nie pamiętam żadnego żywopłotu

 

Carlos no to ładnie się bawiliście :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, :* Ciebie też... :oops:

 

carlosbueno, jak to nie pamiętasz?? :shock: przecież leżałam na Tobie i prawie mi zmiażdżyłeś rękę :P

 

wiola173, Buka i Mad ulokowali się u mnie ale mało siedzieliśmy w domu, troszkę przyimprezowalimśmy ogółem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, pojechalam..ledwo..jeszdcze 80km a ja nie wiem jak to wytrzymam z takim atakiem ;( teoretycznie wiem ze nic mi kompletnie nie grozi, a jednak czlowiek sobie potrafi takie glupoty wmowic w panice...;(

 

Ale jesteście w samochodzie z Peterem. Jakby cuś, możecie zatrzymać się. Wszystko jest dobrze. Oddychaj, zamknij oczy i pomyśl sobie o tym gdzie jesteś, co cię otacza i czego boisz się tak naprawdę. Czy to racjonalny strach? Mnie takie ćwiczenie czasem pomaga.

 

-- 28 lip 2011, 23:41 --

 

a dlaczego my tam leżelismy bo już nie pamietam

 

O mamuniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coś mi nie gra. Ty leżałaś na nim , a on Tobie zmiażdżył rękę? Powinno być na odwrót, skoro to Ty byłaś na górze :evil:

 

Jest niezgodność w zeznaniach, jest :D

 

dominika92 czytaj, czytaj. Wszystko tu jest: krzaczory, finlandia, ktoś na kimś leżał, a ktoś nie pamięta. Braziliana live :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

carlosbueno, jak to nie pamiętasz?? :shock: przecież leżałam na Tobie i prawie mi zmiażdżyłeś rękę :P

 

No coś mi nie gra. Ty leżałaś na nim , a on Tobie zmiażdżył rękę? Powinno być na odwrót, skoro to Ty byłaś na górze :evil:

 

Bo ja leżałam na Carlosie ale moja ręka była pod nim... i dlatego nie mogłam wstać bo miałam pod nim rękę a w dodatku kawałek Mada leżał na mnie :mrgreen:

 

carlosbueno, leżeliśmy tam bo było tam fajnie a wcześniej zasmakowaliśmy w żurawinowej finlandii :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

dominika92, no właśnie czytaj opowieści ze zlotu bo jest beka po pachy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×