Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Guzik, ja też się cieszę... :shock: ja się cieszę... serio... stęskniłam się za Tobą :*

 

Amon_Rah, już Ci napisałam że to się więcej nie powtórzy... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik, wirtualnie się znamy ;)

 

dune, jesteś ode mnie ładniejsza i nie robisz takich złych rzeczy... wygrałaś :mrgreen:

 

Miro, wszyscy mają fizia... mam i ja :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wooooooowww!!!

 

Lady_B, to dość niesamowite że się cieszysz! :D To chyba dobrze! ciesz się ciesz! Widziałam dziś Twoje zdjęcie z piesiem.

 

-- 22 lip 2011, 01:07 --

 

może wirtualnie ale ja tu się czuję jak jakiś intruz! Jeszcze jakieś komentarze czy ze mną ok! To nie jest takie miłe czytać takie rzeczy, bo to ja tu nie wiem co myśleć. (Miro)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik, nie jesteś intruzem.... po prostu my się tu martwimy jak ktoś ma zniżkę ... tak już jest... nikt nie chciał Cię urazić a jedynie Ci pomóc :*

 

tak to dość niesamowite że się cieszę... fajne takie... aż mnie buzia boli jak się uśmiecham tak dawno tego nie robiłam :bezradny:

wróciłam do przepisanej przez doca dawki trittico może to też swoje robi... bo zmniejszyłam na własną rękę żeby nie mieć zamułki więc znów wlazłam w afobam i wreszcie alkohol... zaczęłam broić... :-| także zostanę przy tych 150 mg tri i zrobię kolejne podejście do życia bez afobamu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_B, Ale mi tu nikt nie chce pomagać. Nie mam pojęcia co kto chciał, ale to było raczej jakieś prześmiewcze czy kpiące niż emanujące troską.

 

Może ten zmuł po trittu minie po jakimś czasie? Słuchaj lekarza! Afobam schowaj głęboko w szafę! Brzydko tak topić się w alkoholu i to jeszcze w towarzystwie afobamu!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozbolała mnie głowa...od myslenia od wspominania od płakania...pójdę juz sobie...nic mnie juz nie czeka...chyba ze spadnę z mostu...ale to nie teraz jeszcze...kocham was wszytskich bardzo...i zycze jak nalepiej...mam 186 lat i cieżki worek kamieni na plecach a w głowie sitowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×