Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

A no i to poczucie że już pikawa tego nie wytrzyma i zaraz gasimy światło i koniec trasy.

 

Nie będzie tak. Obsesyjnie boję się wymiotów. Jak była w Gdańsku złapał dostałam ataku w galerii handlowej. Wyskoczyłam z niej jak z procy, bo czułam, że mi wszystko wraca do przełyku. Wyszłam, posiedziałam chwilę, łyknęłam tabsa i nie puściłam pawia.

 

-- 21 lip 2011, 03:57 --

 

Rozumiem Miro. A tobie Helenore powiem, niestety, miedzy nami, ze ja naprawde mdlalam. I naprawde bylam blisko zawalu i wylewu wd lekarzy. Nic mi sie nie wydaje. Moje cialo juz nie moze tego zniesc....Wiec jest to hipotetycznie mozliwe i u innych.

 

Zawał i wylew to efekt chorób serca. Wylew u młodej osoby, jeśli ma tętniaka. Zawał u młodej osoby, jeśli przyjmuje zbyt duża ilość kofeiny w postaci kawy, napojów energetyzujących, badź pobudza serce dopalaczami, speedami. Do tego oczywiście papieroski. Jeżeli masz złe wyniki EKG to problem leży po stronie układu krążenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palic pale, ale nie naduzywam niczego innego, a problemy od strony serca mam od 15 lat, i zadnych zmian w samym sercu tudziez zadnych problemow z krazeniem per se nie mam. Leksrze nie sa w stanie tego wyjasnic. Wiec mowia ze to nerwica serca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lat mam 30, problemy od 15, i zawsze bylam dla nich za mloda. Wiec ja juz nie wiem co to znaczy byc za mloda. Bo czlowiek sie stara zapobiegac i leczyc do poki jest mlodym, to slyszy ze jest za mlody, a potem slyszy ze jest stary wiec to w jego wieku normalne i tez mu nikt nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro zatankowałeś? Lepiej trochę? A jakie ty masz ciśnienie " w akcji"?

 

-- 21 lip 2011, 04:06 --

 

Lat mam 30, problemy od 15, i zawsze bylam dla nich za mloda. Wiec ja juz nie wiem co to znaczy byc za mloda. Bo czlowiek sie stara zapobiegac i leczyc do poki jest mlodym, to slyszy ze jest za mlody, a potem slyszy ze jest stary wiec to w jego wieku normalne i tez mu nikt nie pomaga.

 

Nie rozumiem. Za młoda na co? Na leczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tego Helenore, ze ja mam nagle za niskie cisnienie i mdleje, a potem nagle za wysokie i dostaje leki na zbicie zeby nie dostac zawalu. Poprostu moje cisnienie jest niestabilne i bardzo podatne na emocje. Nasennych lekow probowalam i musialam odstawic bo bylam jak zombie.Mnie boli wszystko. Cale cialo. Wszystkie stawy i miesnie. Nie idzie juz przyjac pozycji w ktorej da sie zasnac, bo cale nogi, rece i plecy tak nawalaja. A glowa do tego to taka mala namiastka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helenore, piszesz o objawach i ich znaczeni u mlodej osoby. Czy majac 30 lat nadal sie do tego kwalifikuje? Mi zawsze lekarze mowili ze jestem za mloda na swoje objawy. Ze nie moze to znaczyc nic zlego u tak mlodej osoby i ze pewnie sobie wymyslam i ze samo przejdzie. Minelo 15 lat, a ja nadal slysze to samo. Moj kolega w wieku 29 lat zmarl na zawal serca. Moj ojciec i jego brat, w wieku czterrdziestu kilku. A ja nadal jestem za mloda...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tego Helenore, ze ja mam nagle za niskie cisnienie i mdleje, a potem nagle za wysokie i dostaje leki na zbicie zeby nie dostac zawalu. Poprostu moje cisnienie jest niestabilne i bardzo podatne na emocje. Nasennych lekow probowalam i musialam odstawic bo bylam jak zombie.Mnie boli wszystko. Cale cialo. Wszystkie stawy i miesnie. Nie idzie juz przyjac pozycji w ktorej da sie zasnac, bo cale nogi, rece i plecy tak nawalaja. A glowa do tego to taka mala namiastka.

 

Wiem, że ciśnienie jest podatne na emocje. W atakach paniki czy lęku zazwyczaj bardzo rośnie, ale też nie na tyle, żeby dostać zawału. Robiłaś testy na boreliozę albo inne schorzenia typowo neurologiczne???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, Nie tankowałem, ciśnienie w akcji do 160/80, ale zazwyczaj tylko podwyższone do 140/80

 

Chcesz poznać moje ciśnienie "w akcji"? Ostatnio miałam 192/117 :!: Normalnie mam książkowe 120/80.

 

Jezu Helenore, wspolczuje, i co, nie mowili ci ze to blisko zawalu?

 

-- 21 lip 2011, 04:22 --

 

Mi by nawet nie przyszlo do glowy zeby sprawdzac cisnienie w akcji. Po prostu nie moge sie ruszyc czy odezwac. Nastepnym razem, jesli bedzie to mozliwe i bede w domu, to sprawdze cisnienie z ciekawosci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani, dziekuje wam bardzo za rozmowe. Sorry jesli rozmowa zeszla za bardzo na moj temat. Helenore, jakbys mi mogla jeszcze poradzic jakie testy na choroby typowo neurologiczne moglabym wykonac, to prosze daj mi znac na priv. Bylabym bardzo wdzieczna bo lekarze rozkladaja na mnie rece i nikt mi nie moze pomoc a ja juz tak cierpie ze sie sama poddalam. A chcialabym jeszcze zyc normalnie i zalozyc wlasna rodzine....Dziekuje wszystkim, ja juz sie w objecia Morfeusza oddaje i zycze wszystkim mimo wszystko snu i odpoczynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już czuję się git, "Świerzunio" zobaczymy co jutro przyniesie dzień. Ba dzisiejszy chciałbym zaznaczyć ;)

 

-- 21 lip 2011, 04:48 --

 

No tak, chyba teraz łatwo Ci się domyśleć że fizycznie ze mną wszystko ok, ale jednak somaty dają czasem czadu "Jak mandaryna w Sopocie" :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już czuję się git, "Świerzunio" zobaczymy co jutro przyniesie dzień. Ba dzisiejszy chciałbym zaznaczyć ;)

 

-- 21 lip 2011, 04:48 --

 

No tak, chyba teraz łatwo Ci się domyśleć że fizycznie ze mną wszystko ok, ale jednak somaty dają czasem czadu "Jak mandaryna w Sopocie" :evil:

 

Mandaryna w Sopocie to jest hit wszechczasów :lol:Miro spadam spać, bo już przyszedł mój czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×