Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie macie postanowienia na Nowy Rok ?


edwinka21

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy Rok, pierwsza wizyta na terapii i..... koniec z terapią. Tak mi dzis powiedziala moja terapeutka.- Nie widze potrzeby dalszych wizyt poniewaz nie ma pani juz zadnych problemow, a ja jestem po to aby pani pomagac w rozwiazywaniu problemow.- Terapia miala trwac do maja a tu cos takiego. Po prawie 20 latach nerwicy,8 miesiacach leczenia , 3 miesiacach wizyt u terapeutki i jest juz wszystko oki. Pozostalo tylko jeszcze do konca odstawienie leku i jestem zupelnie wolna. Nowy Rok, po 20 latach nareszcie powrot do zdrowia ,po 14 latach powrot do pracy , do zycia. Gdybym wiedziala ze to takie proste ..... juz dawno zaczelabym sie leczycz a nie czekac na cud. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim postanowieniem od wczoraj rana jest to zeby samej sobie nie wkrecac objawow nerwicy tylko cieszyc sie tym co na zewnatrz. Jest bardzo fajnie bo nowy rok zaczelam od wizyty u nowego psychiatry i dał mi tyle poweru co nikt przez ostatnie miesiace. A poza tym to chciałabym mniej palic i czesciej wychodzic z domu. I cieszyc sie zyciem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zrobie sobie rok zdrowotny- dentysta, okulista (czas na zmiane okularow, a moze szkla kontaktowe..?), dermatolog , badania, z ktorymi do tej pory zwlekalam, do tego jakas lekka dieta oraz wreszcie znajde czas na basen i troche wiecej ruchu, zmienie prace na mniej wykanczajaca psychicznie i co najwazniejsze- obronie prace magisterska! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

A więc zakładam taki temat ponieważ zbliza się nowy rok i można by zacząć go postawienia sobie jakiegoś celu i realizacji go;) Zawesz jest to jakaś mobilizacja do działania;)

 

A więc ja od nowego roku zamierzam powrócić do treningu, może się zapisze na siłownię, albo będe ćwiczyć w domu, jeszcze zobacze:) Poza tym chcę poprawić moje kontakty ze znajomymi (mam nadzieje że jeszcze da rade coś zrobic), chce częściej wychodzić z domu, a nie siedzieć ciągle przed komputerem. Chce być bardziej otwarty na ludzi i oczywiście również będe walczył z moimi lękami aby życie stało się przyjemniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×