Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moja dziewczyna chciala sie zabić


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem dotyczący mojej dziewczyny. Wczoraj niekontrolowanie podcieła sobie żyły mówila mi ze cos jej kazalo to zrobić dodam ze juz miala za sobą jedna próbe samobujcza. Chodzi do psychiatry od którego ma leki psychotropowe ale po nich czuje sie gorzej po prostu nie pomagaja jej. Czytalem troszke na temat tych lekow i moim zdaniem one dzialaja na gorsze. Jak jej pomóc? nie chce jej stracic prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem poprostu ma czasem takie dni. Przyjechalem nie dawno z angli i 3 tyg nic takiego nie robila ostatnio wziela 4 tabletki a wczoraj pokaleczyla sie szkłem. Pytam ja dlaczego to robi a ona mowi ze nad tym nie panuje ze coś każe jej to zrobic i nagle sie ocknie i mysli co zrobila. Trudno mi to zrozumiec bo nie mialem takich sytuacji a dodatkowo jej psychiatra chce ja wyslac do szpitala zeby troszke w nim posiedziala czy to cos da? moim zdaniem bd gorzej ona strasznie nie lubi brac tych lekow bo mowi ze czuje sie po nich jak robot. Nie wiem zupelnie co robic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj niekontrolowanie podcieła sobie żyły mówila mi ze cos jej kazalo to zrobić dodam ze juz miala za sobą jedna próbe samobujcza.

 

Ciekawi mnie to sformułowanie, które pogrubiłem w cytacie. Pytanie brzmi: Czy była to jej wewnętrzna pobudka (np. desperacja w depresji) czy kazał jej to zrobić jakiś głos, który słyszała "z zewnątrz". To drugie mogłoby wskazywać na psychozę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×