Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Thazek, nie, nie, jak miałem robotę to wstawałem o 7 rano i spałem całą noc, teraz znów jest nuda to sobie żyję tak jak chcę :P Ale jak coś to umiem się zmobilizować, a skoro nie muszę to wolę siedzieć w nocy, tak mi jest lepiej po prostu.

 

-- N, 26 cze 2011, 00:14 --

 

Swoją drogą, koleżanka mnie ostatnio namówiła na Woodstock w tym roku... jedzie ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, nie, nie, jak miałem robotę to wstawałem o 7 rano i spałem całą noc, teraz znów jest nuda to sobie żyję tak jak chcę :P Ale jak coś to umiem się zmobilizować, a skoro nie muszę to wolę siedzieć w nocy, tak mi jest lepiej po prostu.

aha teraz juz czaję ;) wszystko jasne :P zaspokoiłeś moją ciekawość i mogę iść spać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Swoją drogą, koleżanka mnie ostatnio namówiła na Woodstock w tym roku... jedzie ktoś?

Marzy mi sie Prodigy zobaczyć, ale nie wiem czy finansowo się wyrobię;/ Jeśli zmontuje fundusze, to jadę na bank.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, finansowo chyba to jest akurat jedna z tańszych imprez masowych, na pewno tańsza niż Opener, na którego raczej się nie wybieram, chyba że z kamerą i całą ekipą filmową, bo był taki plan, ale nie jest to jeszcze pewne.

 

Chociaż w sumie przeraża mnie fakt tych tłumów, no ale z dobrą ekipą znajomych nie powinno być problemu. A no i może te nowe mocne kwasy się tam pojawią :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×