Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Beata :)

Byłam dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej, fajna, odpowiedzialna praca.......tylko się boję, tych lęków, że nie podołam, że źle się poczuje w pracy i co ja zrobię, dlaczego akurat mnie to teraz dopadło :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej, skoro tu opisuje sie swoj dzien, to chyba logiczne, ze pisze sie o czyms, co sie robilo przez ten czas, co sie wydarzylo itp.

nie musi to byc pisane pieknym, wznioslym jezykiem, w dodatku tylko o czyms , co zasluguje na miano "niebanalnego" .

 

dzis na terapii mielismy zajeciowke, pracowalismy w ogrodku kilka godzin, troche mnie slonce posmyralo ;)

i mam w planach malowanie paznokci :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beata :)

Byłam dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej, fajna, odpowiedzialna praca.......tylko się boję, tych lęków, że nie podołam, że źle się poczuje w pracy i co ja zrobię, dlaczego akurat mnie to teraz dopadło :why:

Gratki a jak praca fajna to i odpowiedzialność nie jest straszna. Lęki przejdą jak będziesz miała zajecie - niebędziesz miała czasu mysłeć o zbędnych pierdołach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też tak uważam, że jak będę miała zajęcie to jakoś poleci... czyli mówisz że lepiej spróbować

 

-- 25 maja 2011, 19:51 --

 

A jak dostanę ataku paniki na zebraniu pracowników, to co robić??uciekać do toalety? ;) Pracujesz więc się pytam, co jeżeli jest źle z tobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też tak uważam, że jak będę miała zajęcie to jakoś poleci... czyli mówisz że lepiej spróbować

 

-- 25 maja 2011, 19:51 --

 

A jak dostanę ataku paniki na zebraniu pracowników, to co robić??uciekać do toalety? ;) Pracujesz więc się pytam, co jeżeli jest źle z tobą

Wiesz ja pracuję 30 lat w jednej firmie i już wyrosłem z paniki w pracy a pracę mam czasmi bardzo stresującą i odpowiedzialną. Jaka ta Twoja praca, biurowa czy np. z klientem.Pracowałaś już kiedyś. Najgorsze są pierwsze dni a pózniej będzie luzik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłam u psychiatry...

stwierdził subdepresję :mrgreen:

dostałam skierowanie na dzienny oddział psychiatryczny, jutro lecę się zapisać :roll:

 

a następnym krokiem będzie leczenie w Krakowie na oddziale leczenia zab. osobowości, na razie nie dopuszczam do siebie tej myśli :bezradny:

 

Domyślam się ,że na Kopernika ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

choroba ogranicza moja zdolnosc do pracy i dlatego ciezko mi znalezc , moim wyuczonym zawodem jest technik ekonomista

Czyli księgowość lub w banku.Próbowałeś na Grochowskiej lub Ciołka przez urząd pracy. Zajrzyj do ośrodka pomocy społecznej też czasami mają oferty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×