Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Załatwiłem dziś dużo rzeczy SAM :great: byłem na mieście po prezent... wszedłem sam do ogromnego sklepu C.H Sfera :twisted:

później odwiedziłem kumpla na warsztacie i byłem u fryzjera całkiem sam i jestem z siebie dumny...

teraz musze ogarnąć jakieś jedzenie do pracy... i ruszam na drugą zmianę :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja stanowczo wolę ten temat bo przynajmniej nikt nie będzie oceniał czy to co piszę to pierdoła czy nie pierdoła

 

 

Zatem dziś urodziny przyjaciółki. Na 16 mam zaproszenie na kawkę i ciasto. Nawet bluzeczkę jej kupiłam śliczną. Kocham ją... jak siostrę, przyjaciółkę, bratnią duszę ... ale... dzisiejsza wizyta u niej będzie dla mnie katorgą, bo będę musiała udawać że czuję się dobrze, uśmiechać się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on23, dziękuję, po wizycie dobrze, zawsze lepiej się czuję po spotkaniu z moją lekarką. :D to dla mnie też trochę jak sesja terapeutyczna, bo jest też psychologiem. ;)

mnie też jakoś ciągnie to totka i noszę się z zamiarem spróbowania, bo akurat do liczb to mam szczęście, dużo osób mi tak mówi. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężki dzień - tak samo jak i kilkanaście poprzednich. Coraz ciężej. Tyle spraw na raz, nic nie wychodzi, a chciałoby się zakończyć te sprawy jak najszybciej... Chaos wokół tego wszystkiego sprawia, że przestaję kontrolować swoje odruchy, mój organizm jest na skraju wytrzymałości, a psychika - lepiej nie mówić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×