Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Spraw jedynie aby ten człowiek się do mnie nie odzywał :)

Ten człowiek,jak napisałeś,będzie pisał co chce,ale nikogo nie będzie obrażał,i nikomu nie będzie groził jak Ty.

 

Czytając Twój kolejny post doszłem do wniosku,że jednak nic do Ciebie nie dotarło.Szkoda.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki takim głosom ''dla jaj'' (zresztą w ogóle pogratulować mądrości życiowej, ludziom co głosują na kogoś dla jaj), przez chwile rządziły takie zjeby jak LPR przeforsowując kilka debilnych ustaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też już nie wiem, gdzie mogę napisać. Mój dzisiejszy dzień zaczął się jak zwykle o 7. Nie potrafię dłużej spać. Obudziłam się tak naprawdę o 4.30, ale zmusiałam się do zasnięcia jeszcze. Dzisiaj muszę wybrać się po receptę na Lexotan, miałam w sumie niedługo odkładać, ale nie wydaje mi się, abym była w stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat 8)

Ja dziś nie jadę na uczelnię. I dobrze, bo stwierdziłem, że grupę mam ...ujową. Nie cierpię osób powściągliwych, obojętnych i wiecznie zamyślonych, robiących wrażenie jakby już zdziadzieli totalnie. Taka właśnie jest większość mojej grupy. Co za tym idzie zero wypadów na piwo, małe zgranie. To takie przemyślenia na dziś, a teraz idę se chyba jakiegoś filma ściągnąć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wróciłam z opalania...oczywiście tylko 45 minut...nie będę już tak przesadzać jak kiedyś,że potem wszystko mnie piekło,a teraz stopniowo brązowieje heh ;)

 

Ja też zaraz na balkon się wybieram, poczytam coś sobie. Porozmyślam. Chociaż może lepiej najpierw napiszę wstęp dla promotora, będe miała lżejsze sumienie.

 

A ja właśnie wyszedłem z kibla, wytarłem dupę, spuściłem wodę, umyłem ręce i zgasiłem światło. :hide:

 

Ludzie kogo obchodzą jakieś szczegóły ? Kur... jak czytam posta pt. "zrobiłam kawę i pomalowałam paznokcie" to mnie aż się nie dobrze robi. Czy na prawdę nie ma innych tematów ? Zamiast pisać takie miałkie posty lepiej w ogóle nie pisać. Momentami to mam wrażenie że one służą wam jedynie do nabijania scoringu postów na tym forum bo nic formalnego do niego nie wnoszą. :105:

 

lecz się :mrgreen: masz problemy z zapanowaniem nad agresją.

czytam to, co wczoraj napisałeś i jestem w szoku.

rzygać się chce czytając Twoje pretensje o to, że ktoś napisał o malowaniu paznokci. a nie czytając, że ktoś te paznokcie maluje.

i ode mnie to tyle.

 

 

ps. taki stary chłop, a taką żenadę odwala :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy poranek do tej godz moge zaliczyć do fatalnych, złe samopoczucie, siedze w pracy i zwiajm sie z bólu, łeb mi pęka cos sie dzieje z moim podbrzuszem juz od kilku dni, nie wyrabiam dzis wizyta i rodzinnego, ale pewnie znowu mnie oleje ze wzgledu na to ze zawsze obstawia na nerwice, a bol brzucha myśle ze nie jest spowodowany nerwica, tylko jakims podraznieneim moze od leko ;/ normalnie rece opadaja, juz mam dosc tegop dnia ktory sie zaczą w sumie pare godz temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on23, współczuję, trzymaj się jakoś w tej pracy...

mi też głowa pęka, bo zmieniła się pogoda, więc mam "przepiękną" migrenę, z mdłościami, po prostu kapitalnie. a za pół godziny muszę wyruszyć do lekarki. :/ w dodatku straszliwie bolą mnie kolana, tak, że ledwo stoję na nogach. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×