Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kobiece sprawy :)


linka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie: czy macie jakiś fajny sposób na przechowywanie torebek? Albo widziałyście gdzieś jakieś fajne rozwiązanie?

Właśnie remontuję garderobę, ale nie wiem jak to rozwiązać, jak układałam je na normalnej półce momentalnie robi mi się tam burdel.

Podbijam , bo mi temat w slipach zginął :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże....ale chodzi mi o to, że nie ma porównania między cellulitem na udach a obciśniętym penisie i jądrach w slipach - kąpielówkach.

Na zachód od Polski, na południe( no może poza Hiszpanią) i na północ nikt w takich slipach obcisłych nie chodzi, to niestosowne i uważam że tak powinno być - trudno :roll:

 

-- Pn maja 02, 2011 1:41 pm --

 

W Hiszpanii w takich slipkach typu:

http://obieliznie.pl/img/article/kapielowki/kapielowki4.jpg

Chadzają tylko panowie tak zbudowani..... 8) to pochwalam.... aczkolwiek śmiem mniemać iż ci panowie zdecydowanie byli zainteresowani bardziej sobą niż paniami topless na plaży ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka ;) ale jak facet jest zaniedbany to nawet szorty mu nie pomogą :P

 

a co do slipek jeszcze.. to muszą mieć one odpowiedni rozmiar.. ale nie wyglądać jakby miały zaraz na tej du** pęknąć :P

 

wiola173 a coś takiego:

 

154_7.jpg

 

lub 10914133.jpg

 

a jak masz bardzo duzo miejsca to moze cos w tym stylu: c_big1377011.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to slipy sa dzis po prostu niemodne i raczej dla starszych facetow...Mysle, ze to jest powodem nienoszenia ich np. w Hiszpanii - tam moda dotarla szybciej ;) U nas tez coraz mniej juz facetow w slipach. Takie gatki rowniez mi sie nie podobaja ale nie uwazam, zeby byly niestosowne. Ze widac, ze cos pod nimi jest, no coz...Tak samo widac sterczace sutki pod wiekszoscia stanikow od kostiumu i jakos tego wiekszosc za niestosowne nie uwaza :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, Mam koleżankę - maniaczka torebek. Za każdym razem jak kupuje torbę kupuje do niej pudełko- coś w ten deseń http://allegro.pl/69472-pudelka-pudelko-tekturowe-skladane-szare-i1591311498.html - trzeba poszukać w sklepach typu "wszystko i nic" ;) kosztuują grosze. Robi torebce zdjęcie - drukuje, przykleja na pudełko i wkłada tam torebkę i tak w garderobie ma regał i tam sobie stoją pudełka z torbami :mrgreen:

Tak samo ma z butami, tylko ma do nich przezroczyste pudełka :mrgreen:

 

Powiem wam, że sposób praktyczny, nic się nie gniecie itd :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam karty z zadaniami dla przyszlej "panny mlodej" ;) Ale musi to byc osoba dosc wyluzowana i spontaniczna raczej, zeby sie przy tym spoko bawila ;) Zadania sa czasem pikantne, wymagaja nieco odwagi i udzialu przypadkowych mezczyzn (przystana na to z ochota hehe;) ), obecnych w lokalu w ktorym bedziecie sie bawic ;) Karty mozna kupic w necie, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje torebki można zliczyć na palcach jednej ręki, bo jak kupuję torebkę to raczej stawiam na jakość i jest to przemyślany wybór, nie lubię brać jak leci byle tylko coś kupić. Więc nie mam problemu z przechowywaniem.

 

Co do wieczoru panieńskiego i prezentu dla przyszłej Panny Młodej- ja bardzo bym się ucieszyła z seksownej bielizny, jak nie znasz jej rozmiaru biustu to możesz kupić coś uniwersalnego np koszulkę nocną, szlafroczek, do tego jakieś fajne różowe kajdanki i czekoladki-penisy ;)

 

 

Mam pytanie- nosicie już sandały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ciasta w takimz ksztalcie;)

To byl nasz tort :) Pychaaaaaaaa :D

Tylko zlamal sie niestety, trzeba go bylo podtrzymywac patykami :mrgreen: - tort dowozil nam przyszly maz kolezanki i pewnie zlamal po zlosci :D

http://wpanwer.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karty jakieś już mam,ale z samymi pytaniami,ewentualne kary za złą odpowiedz bedziemy wymyslac same:) myslałam także żeby początek zabawy odbył się w domu a potem wyjście na miasto w koszulkach z nadrukiem "wieczór panieński M"

co do sandałków to jeszcze ich teraz nie zakładałam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny tort, same robiłyście? :smile:

 

Pytam o sandały bo właśnie sobie nowe kupiłam i tak leżą, i się patrzą na mnie, i tak już miałabym ochotę je założyć... :105: Ale chyba za zimno jeszcze jest. Póki co noszę baletki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jest ponad +21 w cieniu to już zakładam japonki. w baletkach nogi mi się parzą. chyba że w ogóle nie ma słońca, to jeszcze zniosę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak są upały to też nie noszę baletek, ale teraz to tak akurat na nie jest pora ;) Mam takie materiałowe z elementami skóry naturalnej i jest ok. Natomiast nie wyobrażam sobie jak moje koleżanki mogą nosić meliski w lato. Jeśli są upały to ja widzę tylko dwie opcje- japonki lub gladiatorki, a na imprezę sandały na szpilce. Nic zakrytego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×