Skocz do zawartości
Nerwica.com

Siatkówka!! Brawo POLACY!!


Andhariel

Rekomendowane odpowiedzi

mój kolega co się zna twierdzi, że z Bułgarami bułka z masłem. Gorzej będzie mecz finałowy z Brazylią, bo oni wygrali z Bułgarią 3:1. A wiecie co mi się podoba najbardziej? Oni zawsze byli dobrzy, tylko słabi psychicznie, jak cos zaczynało nie wychodzić to się podłamywali, grali strasznie nierówno. Widocznie mają dobrego terapełtę-kto wie, może odwiedzili to forum?

POOOOOOOOOOOOOOLSKAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twierdzi, że z Bułgarami bułka z masłem

ja bym nie byla tego taka pewna. Co prawda lepiej sie stalo, ze gramy z nimi a nie z Brazylia, ale nie mozemy ich lekcewazyc! Rozluznienie to nasz odwieczny najwiekszy przeciwnik. (pamietacie 23;17??) JEsli nasi beda juz teraz myslec tylko o medalu i o tym ze wygrana juz mamy w kieszeni to nie wyjdzie nam na dobre! Trzymajmy kciuki by nasi wyszli zacieci i gotowi do walki. POLSKAA!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wazne ze jestesmy Wicemistrzami Świata :) Super to brzmi prawda? :D Szkoda, że mecz z Brazylią przegrany w takim stylu... ale mówi się trudno... na pewno wpływ na to miala w pewnej mierze kontuzja Piotrka...Ale Michał świetnie sobie poradził zastępując go --> brawa dla niego!! No i wspaniały gest - medal dla Arka! <*>

Sebastian :* :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×