Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

ewcia19,

Ja Jestem bratnia dusza - dziś mam dobry humor i wysłucham wszelkich problemów.

 

zdradzasz mnie :mrgreen:

 

 

Mnie dzisiaj dobiło słońce.

Ja nie wiem jak ja dotrę jutro do pracy, jak będzie to tak wyglądać.

cały dzień zmarnowałam, spałam. dopiero teraz wieczorem wyprasowałam sobie pościel, jak zawsze, z dodatkiem perfum :105:

Boję się iść spać, boję się jutro wstać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj dobiło słońce.
Kiedyś uwielbiałem wiosnę, lato, ładną pogodę i ciepło na dworze, ale teraz już nie :evil: , bo gdy jest ładnie to wszystkie moje nerwicowe problemy nie dają mi żyć, światło daje po oczach, dd jest silniejsza niż zwykle, napięcie też. Wolę deszcz, chmury, wiatr i zamiecie śnieżne, wtedy lepiej funkcjonuję.

 

Dzisiaj było tak ładnie... a ja z tego ładnie prawie nie mogę korzystać i czerpać przyjemności. Pojeździłbym sobie na rowerze i pozwiedzał, ale chyba na razie dam sobie spokój, bo kiepsko się czuję i i tak nic z tego nie będę miał.

 

-- 03 kwi 2011, 21:45 --

 

Straszny się ze mnie zrobił egoista, myślę ciągle o sobie i o tym, jak się czuję, heh. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takie wiosenne/ letnie dni czuje sie fatalnie. Wolę deszcz, snieg, szarówke.

 

ja też. czuję się jakby ktoś to słońce podkręcił zdecydowanie za bardzo i wysadza mi gałki oczne i głowę. :evil:

dlatego czekam na jesień... :105::mrgreen:

 

Kasiu, ja też trzymam mocno kciuki... :*

Ka_Po, często tak wcześnie wstajesz? :shock: O której w takim razie chodzisz spać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się nie popisałam.....

Całą noc bolały mnie stawy i kości. Spałam niewiele.

Rano zawroty głowy, problemy z żołądkiem, paraliżujący lęk....

Tylko leżeć i oddychać, na tyle mnie stać.

Głowa ćmi, słońce obrzydza.....

 

Nie poszłam do pracy. Umówiłam się do rodzinnej. Da mi może ze 2 dni jeszcze, bo jutro i tak muszę jechać do Kraka.

 

Kicha :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiunia... To dobrze, że nie poszłaś skoro tak fatalnie się czujesz! :( Zresztą ja mam to samo, to chyba ta cholerna pogoda!!! Idź koniecznie do lekarki, potrzebny Ci w tej sytuacji odpoczynek. Dobrze to rozumiem, wiem jak to jest kiedy nie ma się na nic siły oprócz leżenia i oddychania.

 

chyba przestanę odbierać telefony. dzwoniła do mnie najpierw mama, potem rozmawiałam z babcią. obydwie mówiły o moim bracie. zdążyłam się trochę wyciszyć po wczoraj a dziś znów to samo. :silence: jeszcze dziś odbieram część wyników badań, a potem terapia... za dużo tego jak na mnie, ledwo żyję. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, jedna mówi co innego i druga co innego, zupełnie!!! :hide: mama chce, żebym go poznała, przypuszczam, że ze strachu, bo się boi, że jak się nie zgodzę to mi coś jego rodzina, koledzy mogą zrobić, nękać itd. (tzn. mam go poznać, być kulturalna i żeby się "odczepił" skoro mnie poznał, dał nam spokój). babcia z kolei w ogóle nie chce, żebym się z nim zadawała dla swojego dobra. ja zwariuję!!!!! :hide:

jeszcze przed chwilą oddzwoniła do mnie moja terapeutka (dzwoniłam wczoraj) i wyrzuciłam z siebie trochę co mi leżało na sercu co do niej i do mojego brata. co za koszmarny dzień, niech on się już skończy!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_asia_, Tak jak powiedziała Kasia. Musisz sama to przemyśleć. Masz kocioł w głowie bo jesteś w trókątnej realcji mama-Ty-babcia. I sama nie wiesz co byłoby dobre.

Asia...jakąkolwiek podejmiesz decyzję...to będzie to Twoja decyzja. Nie patrz na nikogo, tylko na siebie. To Twoje odczucie, przypatrz się jak Ty to odbierasz i czego Ty chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mam burdel w pokoju :hide:

na podłodze garnek po obiedzie, kable... reklamowki, wylana przez szczura herbata (bo przeciez pil ze mna, ale dupe ma za ciezka i sie kubek przewrócił :lol: ), ciuchy, troty, segregatory... zaraz ide po chleb a potem to ogarne bo masakra :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właściwie to nie w trójkątnej, a w czworokątnej... :roll: jest jeszcze moja ciocia, z którą jestem najbardziej związana... ona jeszcze o niczym nie wie. :pirate: najbardziej bym chciała, żeby on w ogóle się nie pojawiał w moim życiu. zburzył mój spokój tak czy siak - czy się z nim spotkam, czy nie. :( to wszystko przez mojego ostatniego ex, to daleka rodzina (co za przypadek, od teraz wierzę w przeznaczenie i zrządzenia losu :pirate: ).

 

rrannny, moja głowaaaaa!!!!!! :why:

 

-- 04 kwi 2011, 11:23 --

 

Basiu, oj szykuje się generalne sprzątanie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstałam niewyspana z bólem oczu i głowy. Ciężką noc miałam.

Jestem na uropie, a gapię się w pocztę z pracy. Okazało się,ze nei oddalam sprawozdania na czas. I już mam wyrzuty,że jak mogłam?Poprostu wyleciał mi z głowy termin.

Piszę już sobie na kartkach samoprzylepnych ważne daty...a mimo to zawodzę.

Za dużo tego wszystkiego! :hide:

 

-- 04 kwi 2011, 12:27 --

 

_asia_, jak czworokątna....to jeszcze gorzej.

Narazie się z nim nie spotykaj.

Powiedz,że nie masz na to siły,że nie jesteś gotowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moniko, to samo - głowa i oczy, help!!! :evil:

Każdemu zdarza się zapomnieć, przeoczyć coś... Nie jesteśmy cyborgami... Ale rozumiem Twoje odczucia, bo ja też chciałabym wszystko robić o czasie a nawet wcześniej, na tip top, o niczym nie zapominać...

Może pisz sobie przypomnienia w komórce? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wróciłam od lekarza. mam dodatni wynik ANA2, który może wskazywać na kolagenozę (ale trzeba to dalej badać), w tym tygodniu będę też miała wynik z badania na reumatoligiczne zapalenie stawów.

ze względu na stan żołądka i jelit, aż do gastro i kolono nie powinnam brać żadnych przeciwbólowych środków,

a kolana, łydki, uda mi rozrywa. głowa boli. mam kolejny tydzień L4. lekarka chciała mi dać do 20-go, ale się nie wzięłam.

martwię się. muszę zmienić styl życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×