Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy jestem aseksualny ?


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie onanizm nie sprawia przyjemności . Mówi się ,że to namiastka seksu . Tylko ja seksu nie znam , więc jak mogę sobie wyobrazić to czego nie znam :105: Ktoś może wyjaśni :uklon:

jeśli się onanizujesz to nie jesteś aseksualny.. ;)

a z seksem jest jak z jazdą na rowerze. nie ma w tym nic nadnaturalnego, ludzie uprawiają go od zarania dziejów przecież ;) nie można być w tym złym, po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ,osob aseksualncych ( nawet jesli zostanie ona uznana za 4 orientacje _) to takich ludzi 100% jest mało.Z reszta poki co zdania sa podzielone.

Tak naparwde sfera uczuciowo-seksulalna jest delikatna i latwo ja naruszyc.Zwlaszcza u kobiet.Ma duze powiazanie ze zdrowie psychicznym.I depresja czy nerwice tlumia w duzym stopniu poped seksualny.Ale przeciez nie tylko rowniez niska samoocena ,zle doswiadczenia,brak odpowiedniej osoby ktore nas zaczna pociągac.Czasem to wina hormonow,chorob serca,anemii..

Wiem jak to jest nic nie czuc.Jetsem aseksualan 3 lata .Wczesnuiej odczuwalam duzy poped seksualny.I weim ze jedank strata tego jest duzym ubytkiem.

Ale coz nerwica mnei tego pozbawial.czuje sie conajmneij dziwnie z tym i okropnie sie boje co bedzie dalej..,ze juz to nwi wroci.mama 19 lat dopiero a sie boje ,ze sie nei zakocham nei stworze zwiazku normalnego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aseksualni mogą się masturbowac i wcale nie chcą dążyć do kontaktu /seksu z drugim człowiekiem .

Wolą się np przytulać tzw białe małżeństwa. Ale są też i tacy którzy czują się nieatrakcyjni... Co nie ma nijak do rzeczywistości bo każda potwora znajdzie swojego amatora :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wes idz do panny zabul ze100-200 i wytrysniesz to co chcesz jak tak bardzo tego ci brakuje.

 

I to jest chyba najlepsza porada w tym temacie! Brawo, a nie jakieś dywagacje typu: czym się różni pipka od ręki. ;)))

 

No brawo :lol: , już jeden tu taki był, dostał tą jakże genialną poradę ( idź na dziwki - lekarstwem na wszystko :mrgreen: ), poszedł, i co? Okazało się, ze po fakcie było jeszcze gorzej niż przed......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche., pewnie, pomijając fakt, że taki pan się nastawia, ze skoro to seks z "profesjonalistką" to wszystko będzie wyglądać jak w filmie xxx ....a tu niestety, pierwsze stosunki tak nie wyglądają ( żadne chyba tak nie wyglądają :P ) no i jak coś nie pójdzie dobrze - co się zdarza - to w normalnym związku ma się zawsze oparcie w tej drugiej osobie i próbuje się dalej, a po wizycie w burdlu z takim problemem zostaje się samemu...a chęci na kolejną próbę BRAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, najpierw należy zająć się własną psychika i doprowadzić do pionu. Liczenie na to że wielka miłość wszystko zmieni i wyleczy przy okazji jest złudne.......

najpierw trzeba pokochać siebie, bo jeśli ja sama się nie pokocham to jak mam zachęcić tą drugą osobę żeby pokochał mnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie ma to jak zaburzony radzi innemu zaburzonemu ale co tam wypowiem się :mrgreen:

Pójście na dz**ki to najgorszy możliwy. Z tego co wnioskuje detektywmonk, potrzebuje kobiety do związku a nie do seksu. Więc i po co ma do agencji iść. :bezradny:

Pomijając ,że kiedyś spotka wartościową kobietę i co jej powie a no kochanie byłem w agencji bo prawiczkiem być to wstyd ? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry zaznaczam, że faceta na forum nie szukam. Ale chciałam napisać autorowi, że mężczyźni po 30stce są zwykle bardzo pociągający i trudno od nich wzrok odwrócić. Jesteś w kwiecie wieku, szalej! (tak wiem, łatwo radzić...). Sama mam nerwicę i mimo, iż nie jestem aseksualna, to nie wyobrażam sobie obecnie uprawiania miłości. Po prostu nie i koniec, nie z taką samooceną, brakiem pewności siebie czy nawet wstrętem do własnej osoby. Ale faktem jest, że panowie bardzo mi się podobają, zwłaszcza w Twoim wieku albo i starsi.

A swoją drogą - czemu kobiety nie chcą faceta z rentą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem przeznaczeni.pl. Wiara katolicka... bla... bla... bla... Nie dla mnie. Nie lubię bożków wpier... się w moje sprawy. ;)

 

 

he he na pewno lepsze to nic porada idz na *** :P

Zależy od człowieka. Ale tak wgłębiając się dłużej w portal to faktycznie wiarygodny jest a nie inne portale randkowe. I poprawka to nie tylko dla pewnej grupy osób .Zresztą to tylko porada do autora topiku . Zawsze kogoś pozna ze swojego miasta bo nie wiem z jakiego miasta jest . Przecież kawę czy herbatę chyba z każdym można wypić. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×