Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Miło że ktoś mnie rozumie, chociaż takie pocieszenie :smile:

Myślę że wiele kobiet na tym forum mnie rozumie i miałoby podobne rozterki.

 

Dysforia- jednego kocham bardzo od lat ale mam z nim ustabilizowane, monotonne życie.

Drugi mnie ciągnie bo nigdy się z nim nie nudziłam, pokazał mi świat jakiego nie znałam- pełen przygód, szaleństwa, zabawy. Mój związek pewnie też by tak wyglądał gdyby nas było stać na taki styl życia, ale tak nie jest. To dwa różne bieguny...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinkii, rozważ dokładnie wszystkie "za" i "przeciw" i zastanów się, czy chcesz ryzykować wieloletni związek, narzeczeństwo, małżeństwo.. wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie najtrudniej jak I TAK musisz minąć tą osobę na korytarzu, jak ona Cię złapie za dłoń, a Ty musisz odwrócić wzrok i powiedzieć, że to już koniec, że więcej się nie zobaczymy i ma skasować mój numer. A potem wrócić do domu, przytulić narzeczonego i wybierać wiązanki do ślubu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc wyobrażacie sobie jak mi było ciężko zapomnieć jak i tak co kilka dni/czasem tygodni się z nim spotykałam... A często i tak że musiałam z nim przebywać w jednym pomieszczeniu przez kilka godzin... A on podchodził i niby ukradkiem dotykał ramienia, niby niechcący się otarł, co chwilę na mnie zerkał... I jak tu zapomnieć w takich chwilach :evil: Teraz już nie przebywamy po kilka godzin w jednej sali, ale nadal się mijamy na korytarzach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmowanie moich słów,spostrzezen jako wlasnych.

Nie umiem nauczyc sie dzielenia tym co...no wlasnie.

 

Wkurza mnie hustawka i stan nieszczescia,i cos co sprawia,że kurczy mi się żołądek i budzę się w nocy kilkanascie razy.

 

Nie powinno tak byc.WSzystko jest jednoczesnie za daleko i za blisko,bym mogla wybrac jakies rozsadne wyjscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×