Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ale dzis piekny wiosenny dzien :105: Tez bez kurtki szlam i bylo mi cieplo, ale ja szybko chodze, wiec moze dlatego:)

Ale jaja, moj listonosz zaprosil mnie "na randke" heheheh :lol: Od dawna wiedzialam, ze sie czai 8)

Nawet fajny ale dlaczego musi byc wlasnie listonoszem? ;):hide: O losie...ZAWSZE cos nie tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśle, że jak marcja uważa chłopaka za dobre ciach to nie widze przeszkód na niezobowiązującą kawe tudzież spacer po parku. :105:

Trzeba korzystać z zycia :roll:

a opowiadania o listonoszu, który opiekuje się cudzą żoną jak męża nie ma w domu to tylko .. >>> plotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, no to fajnie macie... :mrgreen:

Zapalka w ustach...Coz, ja jadac kilka lat temu pociagiem, widzialam goscia, ktory niemal przez cala droge zul...uwagaaaa...konika polnego! :D A przynajmniej tak to wygladalo. Inni pasazerowie plotkowali o tym podczas stania na korytarzu, ale nikomu nie przychodzilo do glowy, coz to moze rzeczywiscie byc... :lol:

Luk Luk, no ja nawet nie wiem, jak ew. mialabym odmowic, bo go ciegle bede przeciez widziec i tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadow, Twoje są dla mnie nadal szczególnie ważne.

Ok, wychodzę z domu. Cholera ale się boję :cry: Mam brzuch jakbym była w 4 miesiącu ciąży, takie mi się zrobiły krzywizny i w ogóle masakra jakaś! O Boże... Dobra, idę. Ech...

 

Modliszka, mam nadzieję, kurde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinkii, trzymamy kciuki...

 

 

ja się dziś postawiłam w robocie, powiedziałam, że nie będę sprzątać po godzinach pracy (bo specjalnie przyszłam później żeby tego W OGÓLE NIE ROBIĆ) bo to nie należy do moich obowiązków :mrgreen:

a że miałam rację to kierowniczkę zatkało i tyle gadania :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinkii, Trzymaj się kochana !!! :shock:

 

 

A ja pięknie połknęłam syskie tabletecki :angel:

 

 

paradoksy, tak trzymać :great:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×