Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj mam okropny dzień :/ Zacznę od tego że jakieś 2-3 lata temu miałam silne bóle głowy, mdłości i omdlenia. Poszłam do lekarza neoruologa i Pani neurolog skierowała mnie na rezonans magnetyczny gdyż w mojej rodzinie był przypadek guza mózgu, a że poza objawami mam dodatkowo oczopląs oczny ale nie wiadomo czy był wrodzony czy nie od razu dostałam skierowanie. Rezonans nie wykazał żadnych niepokojących zmian, badania krwi i inne szczegółowe badania wyszły poprawnie a nawet super. Więc jednoznacznie stwierdzono nerwicę. Dopada mnie ona gdy mam jakieś stresujące sytuacje w pracy i w domu. Cały tydzień boli mnie głowa mam mdłości i omdlenia. Wielokrotnie słyszę, że pewnie jestem w ciąży,a ja zawsze się śmieję, że chyba jak słonica chodzę kilka lat w ciąży. Po prostu ja wiem że to nerwica, ale inni tego nie mogą zrozumieć. Nawet mąż się złości, że ciągle mi słabo i ma powoli tego dosyć. Brałam przez pół roku leki asentra, ale tylko na początku mi pomagały. Stwierdziłam że sobie bez nich poradzę i rzeczywiście ponad rok było ok, nic się nie działo, aż do pewnego razu objawy powróciły i dodtakowo doszło kołatanie serca, trafiłam na izbę przyjęć badania wyszły idealnie, znów stwierdzono nerwicę. Jestem uparta, proszono żeby poszła do psychoterapeuty czy psychologa porozmawiać, ale nic mi nie przetłumaczy, staram się sama to powstrzymać, ale już czasami nie mam siły :/

I dzis też mam taki jakiś dzień - że boli mnie głowa, dodatkowo brzuch i mam mdłości. Kiedy to się skończy i czy wogóle się skończy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, w moim też się raczej nie obchodzi..a raczej jest zaćmione wobec tego że moja mama ma imieniny :mrgreen: jak mieszkałam z rodzicami to dostawałam kwiatka od taty zawsze, a teraz..szczerze mówiąć myślę że P. jest zbyt zalatany żeby pamiętać o czymś takim jak kwiatek :roll: zobaczymy.

 

przespałam się . z psem już chyba lepiej. jeszcze tylko 6h i nie będę sama..każdy dzień to odliczanie do końca jego pracy. eh żałosne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agnieszka.m, szczerze, to jest mi on obojętny. wolałabym kwiaty i czekoladki bez okazji :D

 

 

Zaczyna mi się lęk.

 

-- 08 mar 2011, 13:55 --

 

cholibka, dostałam od szefa i kolegi z pracy sześciopak importowanego lekkiego damskiego piwka grejpfrutowego :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysięgam, że już nigdy nie tknę kawy. Szef dziś mnie namówił z okazji Dnia Kobiet i po chwili zaczęła się taka somatyczna jatka, że ledwo wysiedziałam... Czasem mam ochotę się poddać i zamknąć w domu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobia, staram się, ale w takie dni jak ten mam już po prostu dosyć swojej przypadłości...

 

Za namową Asi postanowiłam zbadać się na boreliozę. Niestety takie badanie aż 92 zł, a nie wiem, jak się dostać na NFZ. Muszę poczekać do przyszłego miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że lepiej prowadzić życie w pojedynke, samemu. Beż żadnej dziewczyny.

zero krzyków, pretensji, trzaskania drzwiami obrażania się na cały świat. ŚWIĘTA RACJA :great:

 

-- 08 mar 2011, 23:13 --

 

dziewczyny, to żart oczywiście, życzę wam HAPPY INTERNATIONAL WOMEN DAY !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę zwlec się z wyra. Ledwo żyję, mama mnie wyciąga na jakieś zakupy... muszę tworzyć pozory w miarę dobrego samopoczucia, póki jeszcze moge...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechujowy. Od wczoraj jest koszmarnie. Tak to jest, jak za wcześnie pochwalę, że zaczyna być dobrze.

 

Czasem myślę, że wolałabym umrzeć niż się tak męczyć.

 

-- 09 mar 2011, 17:52 --

 

Płacz i drink. Tak się kończy mój dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×