Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Dariusz_wawa, ale ja nie mam z tym problemu. Mam wokół siebie ludzi. Boli mnie tylko brak prawdziwej, szczerej przyjaźni. Jak się przyznawałam do zaburzenia to wszyscy zaczęli podchodzić z dystansem. Teraz znów gram, że wszystko jest ok i ludzie się mnożą ;) Wnioski: ludzie ciągną do osób bezproblemowych.

DOBRZY LUDZIE AKCEPTUJĄ WSZYSTKICH a Ty masz niegrać tylko ŻYĆ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdrość ludzi, dwulicowość, nie uzasadniona agresja.

 

Często czuje się nie normalny bo jakoś nie mogę podać dobrego przypadku wśród ludzi których znam. Może uznacie, że przesadzam ale chciałbym poznać kogoś komu mógłbym czuć że bardzo ufam. Może kogoś kto stosuje się do takich wartości jak nigdy nie będzie brać narkotyków, seks tylko po zawarciu związku małżeńskiego = prawdziwej jednej miłości, alkohol z umiarem (czyli wiem na bank że nie zrobię jakieś patologicznej głupoty po wypiciu), szanowanie drugiego człowieka, nie skupianiu się na rzeczach materialnych itp.

Nie krytykuję innych i nie uważam odrazu człowieka który się nie stosuje do którejkolwiek z tych rzeczy za złego. Sam mogę sobie przypisać wiele nie odpowiednich zachowań. Poprostu chciałbym widzieć, że tacy ludzie też są jakoś wtedy bardziej chce się wierzyć w ten świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to czego nie lubię w sobie.

 

Wkurza mnie, że tylu ludzi, często młodych ludzi, dąży do autodestrukcji np. poprzez używki którymi żyją.

Wkurza mnie, że jedni mają za dużo, kiedy inni nie mają wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza,że ludzie chcą mnie wplątać w swoje rodzinne układy i oczekują ode mnie,że rozwiążę ich problemy. NIe jestem omnipotentna!

Jutro ma przyjść jedna pani, która chce odebrać swojej córce prawa rodzicielskie. A nie ma ku temu przesłanek. Są ludzie, którzy dla kasy zrobią dosłownie wszystko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, > Wczoraj zwiększyłam dawkę..., jestem dopiero w połowie, a już czuję silne herxy, za tydzień kolejne zwiększenie specyfiku. :roll: Dziś mam przez to już koszmarny humor. :evil: Wszystko mnie boli, dosłownie wszystko, włącznie ze zdrowymi zębami, na zmianę zimno i gorąco, no i to wszechogarniające zmęczenie. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie wkladanie sobie w usta moich własnych slow (jak gdyby nigdy nic)

Wkurza mnie strach,że nie wszystko pojdzie jak trzeba.

I wkurza mnie,że w tym wszystkim co dzieje się ostatnio ,jest tak malo mnie,bo każda moja cząstka jest przymurowana do czegos wstretnego i ciężkiego,od czego usilowalam zwiac w poplochu calą moją wczesną doroslosc i jeszcze kawalek tamtego.

 

I nikt nie potwierdza mojej autodiagnozy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, pewnie żadne przeciwbólowe nie działają?

 

Nie. Zażywam stale leki od neurologa, które powinny działać przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Pomogły tylko lekko na kręgosłup.

 

_asia_, Panna_Modliszka, trzymajcie się dziewczynki.

 

Shadowmere, Haniu, Kochanie, jaka to autodiagnoza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×