Skocz do zawartości
Nerwica.com

Madagaskar i inne zastrzeŻenia


Gość dogomaniaczka

Rekomendowane odpowiedzi

Kumulacja tekstów juliana , ewentualnie w formie dzwonków

http://chomikuj.pl/forma-lina/Na+telefon/Dzwonki/Kr*c3*b3l+Julian+(Madagaskar)

 

Jeden z lepszych "tak.. smierdzą tylko pingwiny i niektóre zakonnice"

"patrz oczy na mnie, oba oczy proszę cię, to kaprawe też" ;)

 

 

[videoyoutube=jzmB_pBexdI][/videoyoutube]

 

" A ja je podmieniałem w nieskończoność, więc niestety, ale musisz się troszeczkę zamknąć" :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie jest to sprawa raczej podejściowa niż organizacyjna.

Czemu na tym forum z taką łatwością podchodzi się do używania nożyczek i bananów?

No bez sensu.

O wiele lepszym systemem IMHO jest po prostu zwracanie uwagi i tworzenie oddzielnych działów w których linczuje się osoby.

Albo wystawianie banów czasowych.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mantis, może jakieś konkrety?

są 2 ostrzeżenia, a ponad to ostrzeżenie słowne, niektórzy po prostu mimo to robią swoje, a nie wszystko można tolerować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uwielbiam się śmiać, bo to takie ciekawe doświadczenie!

 

nikt mnie wczoraj nie zapytał, co takiego radosnego powiedziałam do głosowej wyszukiwarki googlowej w telefonie koleżanki.

pokazuje mi, patrz jakie to fajne, mówisz jakieś słowo i odrazu masz wynik wyszukiwania i mówi do mnie, żebym coś powiedziała. no to ja na to "ty tępy ch.uju" i nagle masz! słownik slangu młodzieżowego wyskoczył! definicja tępego ch. oraz jej przeciwieństwo czyli ostry ch. nowego określenia się dowiedziałam. jakie te gadżeciarskie rzeczy są fajne :D

niestety przez to dostałam ataku śmiechu, który zepsuł mi początek filmu "jak zostać królem". a koleżanka powiedziała, że musi się częściej ze mną spotykać. bo jej poprawiam humor. JA - taka dziwna i pokręcona i ponura :mrgreen:

 

to tak absolutnie w temacie zastrzeŻonek. mam zastrzeŻenie, że na forum jest niewystarczająco wesoło!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już tak z natury, że mnie dużo rzeczy bawi i nie zmieniły tego faktu ani depresje, ani ciężka nerwica. Kto wie, czy mnie to przy życiu nie utrzymało, bo tak naprawdę to niewiele powodów do śmiechu miałem, więc musiałem się nauczyć dystansu do siebie i wszystkiego naokoło, teraz jak patrzę na niektóre sytuacje, to widzę sceny żywcem wyjęte z "Żywotu Briana", albo Monthy Pythonów, absurd goni absurd, czy to w polityce, czy w zachowaniu ludzi, czy w tym, jak sam się zachowuję, więc albo płakać, albo się śmiać, płakać nie lubię, więc pozostał śmiech i jakoś weszło mi to w krew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No choćby to, przed momentem zobaczyłem na onecie: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/szokujace-zachowanie-duchownego-w-parku,1,4198692,wiadomosc.html

Czy to nie jest absurdalne i zabawne ;-)

IT CROWD
Nie kojarzę...

paradoksy, masz haniebny kolor włosów, jak na moderatora, nie przystoi tak dobrze wychowanej moderatorce :P

Korba, Też marzę o Desire, ale drogie to ustrojstwo, że szkoda mi kasy (której nie mam), widzę, że wiecie co dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś jeszcze może chce się do mnie i mojego moderowania dopierdzielić? bo nie chce mi się szukać po całym forum :mrgreen:

?

a kto tu się do ciebie dopierdziela?

Nie mam pojęcia kto co moderuje, ale jakieś dziwne rzeczy czasami się dzieją...

Sorry za orta, człowiek po 2 imprezach wraca w końcu do domu, do ukochanego laptopa... W niektórych stanach świadomości człowiek nie jest w stanie pisać poprawnie gramatycznie i ortograficznie.

 

-- 03 mar 2011, 00:44 --

 

edit bo właśnie ze ścianki wróciłem i dalej słabo kontaktuje.

paradoksy, modowi nie przystoi ściągać ramiączko tak przy wszystkich. Toć to przecie prowokacja, i jawnokusicielstwo. Wstydź się dziewczyno, a ja się pomodlę za ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NoOneLivesForever, dlaczemu haniebny kolor włosów mam? :-| to jaki mam mieć żeby pospólstwo było zadowolone???????? :why:

 

Mantis, jakiego orta? :mrgreen:

 

Panna_Modliszka, kutwa, myślałam że nie widać.... :hide::zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×