Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

węzeł mi się powiększył, po lewej stronie szyi :why::why::why::why::why: a jak dotkne to boli.. ale nie sam węzeł tylko tkanki obok :why::why::why::why: i od razu mówię , ze nie macałam już długo . Dzis jak nakładałam krem na szyje to zauważyłam. Bo jak wyciągnęłam szyję to go zauważyłam i potem dotknęłam :why::why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zetvi normalnie chodze w zamknietych ale nie zawsze mam te zapadania teraz akurat nie mam echh niewiem od czego to zalezy :bezradny: kiedys pisalas ze to sa zawroty wszelkie zapadania zataczania itp to teraz zgupialam :bezradny:

Anetka może to nie węzeł widzisz ja tez panikuje jak cos wyjdzie mi i znika echh

 

[Dodane po edycji:]

 

Ja miałam chwile spokoju i znowu jakis niepokój wogole rozpiera mnie cos szyja zaczyna bolec w zebrach :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze on jest taki jaki był tylko sobie coś ubzdurałam

Ale nie, no chyba jest większy bo ten po prawej stronie szyi zawsze był większy a teraz ten jest wię kszy od tego po prawej stronie. a ten po prawej się nie zmniejszył na pewno. więc ten się zwiekszył :why::why::why:

 

[Dodane po edycji:]

 

nie boli mnie gardło, nie jestem przeziebiona ani nic z tych rzeczy :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joakar4 uwierz mi że tez mam taka miekka kulke na kosci za uchem. mam ją już od gimnazjum chyba. moze po prostu niektorzy cos takiego maja.. nie martw sie tym wcale i nie dotykaj , bo zacznie Cie bolec jak bedziesz to robic :smile:

 

co do węzłow chlonnych - po lewej stronie szyi mam przez caly czas wyczuwalny doslownie taki sznurek wezlow.. jakby ktos mi rozaniec taki dosc spory wsadzil pod skóre. pierwszy raz wyczulem je jakies 5 lat temu. teraz gdy jestem przeziebiony one sie powiekszaja. moze po prostu niektorzy sa tak skonstruowani ze maja tak wyczuwalne wezly . n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jadlam n ie raz i nic mi nie było :( to było tak na sniadanie zjadlam jajko i dwie kromki pozniej gdzies o 14 poszlam sie zalatwic i normalnie sie zalatwilam po 15 zjadlam sobie pare orzechów i jadlam obiad i nagle mnie pociagneło i było luźno kał sie rozposcil w wodzie cholera wie. a najbardziej mnie tez zaniepokoilo ze jest jasny nie wiem jaka przyczyna a jak to watroba :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wkręcanie sobie bólu, to na pewno w nerwicy jest możliwe.

Ja również to przeżyłem, wkręcałem sobie różne choroby, nawet te najgorsze, mimo iż różni lekarze zaprzeczali temu, następnie wziąłem jakiś tam lek,i przez około dwa tygodnie wydawało mi się że jest lepiej, a później było tylko gorzej.

Teraz też jeszcze czasem myślę o tym że może to jakaś dziwna choroba, ale staram się w duchu powtarzać TO TYLKO NERWICA!!!.

Na ogu pomaga, ale ciągle najchętniej bym tylko spał, odpoczywał itp.

Każdego dnia walczę sam ze sobą, ale napewno z czasem będzie lepiej... :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się jakaś gulka na płatku usznym zrobiła :evil: I to nie na tym uchu mi się węzeł powiększył tylko na drugim., Normalnie bolesna gulka na końcu ucha przy szyi.

I cały czas rozprasza mnie ślinianka. Znaczy właściwie żuchwa, bo to chyba kość boli - boli przy dotyku. Tak w 1/.3 długości żuchwy od szyi, trochę za tym zgłębieniem. I jak przejeżdżam palce to tak jest taka jakby żyła, która przeskakuje jak dotykam. To mogą być węzły? A w ogóle to mam tak, że jak mocno otwieram paszczę to mi tak żuchwa przeskakuje - może to od tego ten ból?

Lekarka mnie tam macała i zapytała czy mi żuchwa przeskakuje, ale nic nie powiedziała o tym..

 

W sobotę kolpo mam :evil: Ale z cyto nie dzwonili - ja już tam nie dzwonię, bo pomyślą że jakaś pieprznięta jestem. Najwyżej w piątek zadzwonię - dobrze przed kolpo byłoby mieć jakieś wyniki cyto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką żyłkę (może to tłuszczak), a trochę nad nią ten guzek. Mel na uchu to chyba węzłów nie ma. Ale jak boli to nie r. A co do cytologii, to nie jest tak, że dzwonią tylko jak są złe wyniki? Bo mi kiedyś tak lekarka mówiła. Jak są dobre to odbierasz u lekarza przy następnej wizycie, albo możesz wcześniej pójść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asia - tak, jak są złe to dzwonią, tak się zresztą umówiłam.

No i jeszcze mnie to ujście niepokoi - bo u nieródek zwykle jest otworek mały, a ja mam taką szparę, i to jeszcze przypomina literkę Y leżącą na boku i pomiędzy tymi " v " w Y jest takie powiększone i tam wyczuwam te krostki dwie. :bezradny: Widziałam w lusterku we wzierniku jak mi chłop sprawdzał. A na abc mi napisali teraz, że powiększenie może być od zapalenia. Ale wysłałam im kolejne pytanie dlaczego mam Y takie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asia - tak, jak są złe to dzwonią, tak się zresztą umówiłam.

No i jeszcze mnie to ujście niepokoi - bo u nieródek zwykle jest otworek mały, a ja mam taką szparę, i to jeszcze przypomina literkę Y leżącą na boku i pomiędzy tymi " v " w Y jest takie powiększone i tam wyczuwam te krostki dwie. :bezradny: Widziałam w lusterku we wzierniku jak mi chłop sprawdzał. A na abc mi napisali teraz, że powiększenie może być od zapalenia. Ale wysłałam im kolejne pytanie dlaczego mam Y takie.

 

No to jak nie dzwonią, to pewnie wszystko ok. :smile: Poczekaj do soboty co Ci lekarz powie, może faktycznie masz jakąś infekcję. Dobrze, że Ci z tego abc odpisują, bo mi nie chcieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×