Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Kulkami martwię się cały czas, ale już mniej i staram się sobie tłumaczyć, że gdyby było tam coś niepokojącego to lekarze by mi powiedzieli.

 

Nie martw się tym kłuciem, to pewnie z nerwów. Mnie teraz np mrowi całe lewe ucho i mi się zatyka. :lol:

 

Nie każdemu niestety można przerwać, np. ludziom w szpitalu jak rodzinie opowiadają co u nich, ale po prostu wyszłam sali. Gorzej w autobusie, pociągu itp.

 

[Dodane po edycji:]

 

Anetka to zalezy od organizmu a ty sie zle czulas po swoich lekach??od jutra mam brac. Ja tez nie chce sluchac o najgorszym bo sie nakrecam dzisiaj w tv o tym akotrze przeplaczam po co stresy miec.

 

[Dodane po edycji:]

 

Anetka jesli chodzi o kłucia tez mam nawet z tyłu pleców tam gdzie nerki zakłuje i przechodzi i co tomoze byc :(

 

Ewelina zobaczysz będzie dobrze. Dziewczynom leki pomogły. Tylko nie można się nastawiać na natychmiastową poprawę.

To kłucie to nie nerki, bo one jak bolą to boli cały czas tylko ataki silniejszego bólu są co kilka minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem po kolposkopii. Średnio to przyjemne ale przeżyłam. No więc mam ostry stan zapalny i gin pobrał 3 wycinki do badania histopatologicznego żeby się upewnić. Ale powiedział ze to nie r. W protokole mam napisane że płaski, zbielały nabłonek po próbie z kwasem octowym i mozaika. I mówił, że szyjka jest taka przekrwiona. A te pęcherzyki które wyczułam to rzeczywiście torbiele nabotha.

Ta mozaika mnie niepokoi, bo oczywiście przeczytałam w necie że to obraz nieprawidłowy i występuje przy CIN1 na przykład..

 

Ogólnie trochę lipnie, bo myślałam, że kolpo wszystko wyjaśni a tu jednak dupa.. dostałam leki i mam za 3 tygodnie zgłosić się na kontrolę i po wyniki histo. A wyniku cytologii jak nie było tak nie ma - będę dzwonić w poniedziałek.

 

No, ale na pewno r inwazyjnego nie ma (tak też mam napisane, że nie ma podejrzenia o r inwazyjny)

 

Ale ja nie chcę żadnego CIN!!! :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie , że ten Nergal to miał od samego początku pozytywne podejście. On na samym początku powiedział, że wygra z chorobą bo jest od niej silniejszy!I zobaczcie! Wszystko jest na dobrej drodze :D

Asia na pewno lekarz któryś by cos zauważył, gdyby te Twoje kulki były czymś niepokojacym.

Ewelinka, pewnie nerwobóle. Mnie dzis tez boli z tylu pleców, po lewej stronie...Zacznij brać leki i zobaczysz , ze za jakiś czas bedzie poprawa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mel kochana! Nie masz żadnego CIN1! Na pewno! Zobaczysz , ze będzie wszystko w porządku! Nie czytaj internetu, nie czytaj , nie czytaj,:nono: bo niepotrzebnie sie nakręcasz i potem boisz! Słuchaj lekarza! Ja też niepotrzebnie czytałam te zakazane strony, bo też wyczytałam , że taki i taki wezeł to na pewno.... a potem

hematolog mnie wyprowadził z błędu. Ale to co kiedyś wyczytałam zostało w głowie i często mi się przypomina. Jeżeli lekarz Ci mówi podczas badania, że nie ma r. to go nie ma! Kiedy wyniki? Trzymam kciuki! Będzie na pewno ok. Zobaczysz!

 

[Dodane po edycji:]

 

maksinek , nie masz schizo bo byś twierdziła , że nie masz gdybyś miała, a Ty twierdzisz, że masz. Więc nie masz! :D

Boli mnie pod lewym żebrem! :why: Zjadłam śniadanie i zaczęło kłuć :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mel skoro lekarz Ci powiedział, że to nie rak. To tak jest. Zobaczysz wyleczysz stan zapalny i będzie dobrze. Szkoda tylko, że na histopat. tyle się czeka. Tylko stres niepotrzebny. Ale chociaż się upewnisz, że wszystko ok. I nie czytaj zakazanych stron, ja też sobie takim czytaniem krzywdę zrobiłam. :nono:

maksinek nie masz schizofrenii, nie masz i już :D

 

Anetka to kłucie to z nerwów na pewno, bo co byś tam miała mieć. :smile:

 

Ja zamiast się uczyć, to siedzę w necie, albo telewizję oglądam. I znowu będę panikować dwa dni przed egzaminem.

Martwię się o babcię. Lekarze nie wiedza co jej jest. Wysłali jakiś płyn do badania, czy nie ma komórek nowotworowych i wyniki w przyszłym tygodniu, usg wiele nie wykazało, a wyniki tk jutro. A ona wygląda coraz gorzej i widać, że raczej z tego nie wyjdzie. Dzisiaj tata pojechał po księdza, żeby do niej poszedł. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mel89 napewno bedzie wszystko w porzadku :D a gdzie te pęcherzyki mozna zauważyc??

 

Asia przykro mi ale trzeba byc dobrej nadzieji choc troche.

 

maksinek jesli chodzi o schizo to takaosoba twierdzi ze jest zdrowa a wszyscy wokol sa horzy serio wiem co mowie

 

Anetka a mnie tez znowu dzisiaj rano brzuch bolał i zjeśc niemogłam musiałam zezmusic chocby jednakromke bo dzisiaj wzielam ta tabletke pierwsza pol i powiem wam zepo niej chce mi sie spac ale sie nie poloze i taka otłumionA JESTEM ale robie wszystko normalnie i głodnieje :bezradny:

 

[Dodane po edycji:]

 

a wybudziłam sie dzisiaj z takim niepokojem że potem zaczełam płakac echh

 

[Dodane po edycji:]

 

Czeka mnie gastrolog jeszcze w marcu chce sie przebadac zeby miec spokoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko oczywiście, że jest coś takiego jak lekowstręt. Wstręt można czuć do wszystkiego. :smile:

 

Dzięki Ewelina :smile: Ja tez się rano budzę z niepokojem, potem jak się czymś zajmę to mi trochę przechodzi. W ciągu dnia jest lepiej, a wieczorem znowu.

I nie pytaj Mel o te pęcherzyki, bo jeszcze tego zaczniesz sobie szukać. :smile:

Pewnie, że idź do tego gastrologa chociaż się uspokoisz.

 

Ja już zwątpiłam w sens chodzenia do lekarza, bo jak mi powiedzą że jest ok to i tak nie wierzę. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asia to niedobrze z Twoją Babcią. Niestety nie od nas to wszystko zależy, ale nadzieje trzeba miec zawsze.

W sumie miałam usg brzucha 2 miesiące temu robione ale żołądka mi nie przebadali :zonk: . Ale mam nadzieje, że to by były inne objawy.

Ewelinka, niedługo bedzie lepiej. Zobaczysz. Nie pytaj sie Mel o to gdzie mozna zauważyć pęcherzyki bo zaraz zaczniesz szukać u siebie :nono:

kasiątko pewnie , że mozna mieć wstręt do tabletek. Ja czasem też się czuję podtruta przez tabletki, ale żreć na razie je muszę więc chyba nie mamy wyboru :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewelinka!Przeciez jakbyś miała niewydolność płuc to byś nie siedziała przy komputerze :D I skąd Ci sie nagle ta niewydolność wzięła?? Ja zawsze po jedzeniu czuję się napompowana... Nie martw się i nie czytaj o chorobach.

Mbnie kłuje teraz z prawej strony pod żebrami.... Juz nie wiem co to jest.Może mi od żołądka promieniuje? :zonk: Albo watroba właśnie :(

 

[Dodane po edycji:]

 

kasiątko a Tobie skąd ta niewydolność wątroby miałaby się wziąć???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Ewelina, gdybyś miała niewydolność płuc to byś oddychać nie mogła i podobno nawet kaszle się krwią. Tak więc Ci to nie grozi.

 

Aneta jak z prawej to nie żołądek, a wątroba podobno nie boli. Takie kłucia to podobno są charakterystyczne dla nerwicy. Mnie czasami kłuje albo w którymś obojczyku, albo w prawej piersi (ale nie pierś tylko coś jakby pośrodku piersi i obojczyka :bezradny: ). No, ale cóż takie życie. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×