Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Anetka ja tez mam takie kłucia na zmiane nie zawsze minie na chwilke i na nowo. I tak sieprzemieszczaja.

Asia wymyslilam sobie to bo nieraz tak dziwnie mi sie oddycha nioi sucho mam w gardle co mnie podraznia i tak mi dziwnie w nim. :bezradny: jakis czas byłam taka cieplamyslalam ze mam tem ale nie mialam :bezradny:

A jesli chodzi o napompowanie to ja mialam przed jedzeniem echh

Juz nie jestem taka otłumiona nie wiem czy tabletka przestala dzialac czy organizm siepowoli przyzywczajal ale sadze ze za szybko a to nie jest tabletka dorazna zeby przestala znowu dzialac ona działa raczej na 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, mnie też z lewej kłuje pod żebrami :D google mówi że tam są flaki(jelita), śledziona i trzustka. Ale jak kłuje to jak Asia mówi - nerwica.

 

Nooo, mam nadzieję że to przez ten stan zapalny cholerny.. I czytałam też, że JAKBY CO to CIN1 cofa się zamoistnie w 80% przypadków po wyleczeniu infekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewelinka często po lekach ma sie uczucie suchości w gardle. U mnie te kłucia się nie przemieszczają, bo częsciej teraz po lewej stronie pod żebrami mnie kłuje. :zonk:

Asia , mam nadzieje, że to nerwica a nie coś innego.

 

U mnie pojawiła się krew na chusteczce,chyba rzeczywiście jestem przemęczona a nie tylko pogoda :(

czyli jak? skąd ta krew na chusteczce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aneta no pewnie, że to nerwica.

 

Mel Nie masz żadnego CIN1, a nawet jakby coś to nie jest jakaś tragedia. I nie czytaj więcej na ten temat :nono:

 

kasiątko to krew z nosa tak?

 

głowa mnie boli i szyja z jednej strony i zatyka mi się to ucho. echh...

 

Zapomniałam Wam powiedzieć, że zrobiłam sobie test zdrowia w necie. I wyszły mi kompletne bzdury. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, mnie też z lewej kłuje pod żebrami :D google mówi że tam są flaki(jelita), śledziona i trzustka. Ale jak kłuje to jak Asia mówi - nerwica.

 

Nooo, mam nadzieję że to przez ten stan zapalny cholerny.. I czytałam też, że JAKBY CO to CIN1 cofa się zamoistnie w 80% przypadków po wyleczeniu infekcji.

 

Ja sobie tłumaczę , że może właśnie po Swietach i takim ogólnym obżarstwie, sylwestrze,Nowym Roku jeszcze te flaki do siebie dojść nie mogą...Kupiłam rapacholin i wcinam. To właściwie jest takie pobolewanie kłująco-wkurzająco-gniotące.

 

No pewnie , że przez ten stan zapalny . Nie zadręczaj sie, nie czytaj! Poza tym CIN1 to jest zmiana łagodna.To po drugie. Bo po pierwsze jeszcze nie ma wyników i nikt Ci nie powiedział, że masz CIN1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anetka ale ja za nim wzielam tabletke to juz mialam suchosc wkurzajace :bezradny: wplecach mnie znowu gdzie nie gdzieboli a niebolało nic przez jakis czas. Dziewczyny tak tabletka chyba nie mogla szybko zadzialac?? Bo wzięciu byłam taka ospała teraz to minelo

 

Nie wiem jak to jest z twoimi lekami, ale na mnie deprim przez pierwsze kilka dni działał od razu i też byłam strasznie ospała kilka godzin. A potem organizm się przyzwyczaił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewelinka! Po leku mozesz być senna, mieć sucho w ustach, mozesz mieć rózne dziwne objawy i dopóki on nie zacznie działać jak należy (czyli pewnie kilka tygodni) to mozesz się źle czuć i tyle. Teraz ten lek bedzie Ci rewolucję robił w organiźmie po to, żebyś mogła zacząć sie czuć dobrze i czasem tak bywa, że zanim nastapi poprawa, następuje pogorszenie. Ja np. w pierwszym tygodniu leczwenia miałam takie stany, że nie mogłam zejść z kanapy i tylko ryczałam, bałam się , pisałam do Was i myslałam że ja juz nigdy z tej kanapy nie zejdę i byłam przekonana, że jestem ciężko chora i nigdy już lepiej nie będzie. A potem zaczęło się poprawiać :smile: Będzie dobrze.

Trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był taki test, który sprawdzał jakie choroby mogą nam grozić w przyszłości. Po 40 pytaniach pojawił mmi się napis, że część moich odpowiedzi jest alarmująca i wystarczy jeden sms i się dowiem reszty (1,22zł). No to wiadomo, że wysłałam. :lol:

I tak" wzrok - ok, mimo, że mam wadę -2 :lol:

czerniak mi nie grozi, rak płuc też. Jedyne czego powinnam się obawiać to osteoporozy :lol:

Aha, i nie panuję nad stresem. Powinnam coś z tym zrobić, bo jak mi tam napisali, może to skończyć się nerwicą lękową :lol: A jaką dostałam radę - powinnam pójść do internisty, żeby poradził mi jak skutecznie zwalczać stres. :lol:

 

[Dodane po edycji:]

 

Ja wiem Ewelina, że deprim to co innego. ale my sami możemy sobie dużo wmówić (placebo) i każdy lek uspokajający trochę otumania na początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anetka rozumiem to tylko po zazyciu tabletki przez 4 godziny czulam sie senna jaka energia mnie rozpierala siedziec nie moglam. A teraz juz to przeszlo a przeciez tabletka nie dziala chwile.

Acha i przeciez te tabletki maja tezpomoc na te nasze somatyczne objawy ciekawe po jakim czasie. :bezradny:

 

Asia tez kiedys to robilam i wyszlo mi alarmujace ale smsa nie poslalam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, i nie panuję nad stresem. Powinnam coś z tym zrobić, bo jak mi tam napisali, może to skończyć się nerwicą lękową :lol: A jaką dostałam radę - powinnam pójść do internisty, żeby poradził mi jak skutecznie zwalczać stres. :lol:

 

 

Asia, koniecznie do internisty, bo daaawno u żadnego nie byłaś :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewelinka nie wiem jak w przypadku Twojego leku, ale to moze potrwac kilka tygodni. A co Ci lekarz powiedział?

kasiątko a moze masz kruche naczynka?

 

[Dodane po edycji:]

 

Jakieś dwa tygodnie :mrgreen:

Już widzę jak on mi coś doradza. :lol:

Przecież ja nawet pytałam tej lekarki w przychodni ostatnio i usłyszałam, że mam się tak nie zamartwiać. Świetna rada, nie ma co.

Rada w sam raz dla hipochondryka! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×