Skocz do zawartości
Nerwica.com

ohayo


Tyczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Jestem nowy na forum.

 

Zmagam sie z nerwica juz od kilku ladnych lat (w obecnej chwili mam 18). Lecz formalnie nerwice mam od kilku miesiecy. Coz moje objawy to wszystkim raczej znane: drzenie rak, uczucie zimna konczyn, bole brzucha, kolatania serca(narazie ustapily), hipochondria, zmeczenie, podwyzszone cisnienie itp... Nieraz pojawia sie takie cos, ze nie moge wyjsc na targ, ogolnie gdzie jest skupisko ludzi. Mam wrazenie, ze stanie sie cos negatywnego. Wszystkie leki itp.

Czytalem to forum juz od pewnego czasu, bardzo wspolczuje wam i sobie, ze istnieje takie cos jak nerwica. Jedyne co pozostaje nam to z nia walczyc.

Wiec oficjalnie witam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za mile przywitanie ;)

 

Czy probowales już się gdzieś leczyć? I czy to właśnie leczenie Ci pomogło?

 

Tak mialem przepisany lek na h... (tylko zeby teraz nie sklamac jak sie nazywal... hyndox... cos w tym stylu). Takie male rozowe tabletki. Po zatym inne tabletki ktore spowalnialy prace serca. A potem to jakas apteczna mikstura nerwicowa. A czy leczenie pomoglo? Ciezko powiedziec. Napewno czuje sie lepiej niz na poczatku, ale wiem ze to jeszcze nie moj normalny stan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Tyczek,

Już kilka razy to pisałam, jak już poznamy troche wroga to łatwiej nam walczyć. Na tym forum poznaję chorobę i siebie. Życzę Ci tego, również.

Leki to wspomagacz na początek wojny, a potem i tak sami musimy sobie dawac radę, oby nie do końca zycia...

Pa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×