Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to hipochondria czy nie, ale mi sie wydaje, ze moge miec kiłe i moje pogorszenie psychiczne było spowodowane wlasnie przez tą chorobe bo rzucilo mi sie na psyche. Nikomu o tym nie mowilam, ale obawiam sie, ze mam kile a teraz jest akurat jej stan utajony. Czy ktos sie zna tutaj na kile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apii jeśli to twoja pierwsza choroba to chyba jeszcze nie hipochondria. Ja nic o kile nie wiem. Sprawdziłam w wyszukiwarce i jeszcze takiego wątku tutaj nie było niestety, ale może ktoś się odezwie. :smile:

 

[Dodane po edycji:]

 

Ewelina Wiem co czułaś z tym guzkiem w piersi. Mi się tam zawsze wydaje, że mam same guzy w tych piersiach. Ale to podobna taka budowa. Jak ostatnio robiłam usg pach to lekarz mi przy okazji piersi sprawdził.

 

Zresztą ja mam wszędzie guzki. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, ze kiedys pojawila mi sie jakas zmiana. Podejrzewalam, ze to kiłowa. Poszlam do lekarza (dermatolog -wenerolog) i nie powiedzialam nic, ze podejrzewam kile (nie mialam odwagi), ale zdjelam spodnie i pokazalam jej ta zmiane. Ona na to wlasciwie nic nie powiedziala, ze moze od golenia a moze nie wie co to. Dala jakas masc. Potem przeszlo (a tak znikaja zmiany kilowe) i od tej pory spotykaja mnie same choroby... kurde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to wenerolog był to ona pewnie się zna na tym i by rozpoznała kiłę. A po depilacji też są krostki możliwe. Ja z własnego doświadczenia wiem, że lepiej nie mówić lekarzowi własnych domysłów. jak ostatnio poszłam do lekarza i powiedziałam, że podejrzewam raka ślinianki to spojrzała na mnie jak na idiotkę. Ale mogłam jeszcze o mięsaka spytać, to by mi to może wybiła z głowy. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku pojawila sie tak wysoko na udzie. Potem rozsialo sie lekko na wzgórek i ze 2 takie plamki byly na plecach i 1 na posladku. Potem zniknelo i juz nigdy nie wystapilo. Myslisz, ze powinnam zrobic ten odczyn jednak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, ze kile leczy sie doxycykliną rowniez i ja wtedy jakos zachorowalam i bylam leczona wlasnie tym antybiotykiem, moze wtedy ten antybiotyk wyleczyl tez kiłe a moze tylko zaburzyl proces choroby a moze nie mam kiły. Ch** wie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sunset, to ja odpowiem - tak, mam tak czasem. Czuje, ze jestem rozpalona i ciepła a tempka jest dobra.

 

A tak w ogole najgorsza "choroba", ktora sobie kiedys wkrecilam była ciąża. Mialam nawet caly czas podwyzszona temperature..., ale to juz nie na ten watek tylko na ciaze urojone.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asia to na pewno nie r. przecież lekarka Ci wyraźnie powiedziała poza tym tyle razy miałaś usg, że na pewno coś by zauważyli w trakcie badania.

Martwie się o ten żołądek. A jak to cos groxnego i się rozwija :shock:

 

[Dodane po edycji:]

 

Ja już nawet boję się wymawiać to słowo... To czego się boję....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×