Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Korba, Kasiu piękne!!!!! Są podłużne,nawet jakbys miała króciutkie to będą ładnie wyglądały bo są poprostu kształtne. A ja nie będę skromna i pozwolę sobie powiedzieć,ze moje są identyczne, podobne w kształcie i długości.

Kiedyś robiłam często akrylowe i żelowe, ale szkoda mi ich. Długo po tych sztucznościach leczyłam płytkę.

Od poniedziałku mam czerwone.

Twój kolor podoba mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika, ja robię porcelanę, to coś delikatniejszego niż żel. wyglada naturalnie. nakładane są na moją naturalną płytkę paznokciową, w sensie bez przedłużeń i tipsowania. to wygląda jak dwie wartswy dobrego lakieru i jest milion razy trwalsze. dlatego wygląda jak zwykły lakier. często ludzie mnie pytają czy mam tipsy :shock:

dla mnie te są krótkie, lekko wystają poza opuszki palców. w następnej kolejności sobie walnę czerń mieniącą się delikatnie na zielono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weszłam do starych jeansów, które bardzo lubię, rzecz jasna rozmiar mniejszych :yeah:

moim celem są następne fajne stare jeansy, mniejsze o jeszcze kolejny rozmiar rozmiar :twisted:

 

Tylko nie przesadzaj z tym odchudzaniem :nono:

 

[Dodane po edycji:]

 

A mnie radość sprawiło dzisiaj wypicie kawy od której chyba się znowu uzalezniłam i zjedzenie kapusty z grzybami:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, OOOOO...w każdym razie ta porcelana bardzo ładnie prezentuje się na Twoich paznokciach Kasiu.

NIe słyszalam o porcelanie. Poważnie mówię.

Ja 5 lat temu zapragnęłam nauczyć się robienia żelków i akryli. Certyfikat mam z akryli, a żel sama nauczyłam się kłasć na paznokcie. NIe zarobkowo, kiedyś dla siebie, siostry, mamy.

Od ponad roku nie robię nic z paznokciami oprócz malowania ich lakierem.

 

Czerń z odcieniem zielonego też jest piękna. W ogóle ciemne odcienie na podłużnych paznokciach ładnie się prezentują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie książki, jedna co prawda nie trafiona ale nawet nietrafiona książka jest świetnym prezentem :D śliczne kolczyki no i w ogóle...... pierwsze od trzech lat święta bez leków....jestem bardzo bardzo szczęśliwa....i jeszcze się dowiedziałam że chyba w tym roku z lubym prezentów sobie nie kupimy ....tylko chyba jakiś Egipt się szykuje w ferie :105:

tylko wypadałoby coś racy napisać i oddać drugi rozdział po świętach......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×