Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Ucieszyłam się z tego,że...mama nie poszła dziś do pracy,wzięła sobie wolne.

Cieszyłam się też z tego,że prawdopodobnie impreza sylwestrowa się nie odbędzie (nie chcę iść),a tu bach,jednak będzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką drobną przyjemnością w dniu dzisiejszym była dla mnie przypadkowa rozmowa z zupełnie obcą kobietą, która sama będąc zadbaną potrafiła docenić również mój styl. Ten ostatni akurat wcale nie wydaje mi się niczym nadzwyczajnym, ale chyba jak każdemu, przyjemnie było mi usłyszeć zupełnie bezinteresowny komplement pod swoim adresem. Nawet się trochę w związku z zaistniała sytuacją zmieszałem :oops:;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno. Tytoń Red Bull. Najlepsze fajki dostępne na rynku u nas, to suche gówniane siano. To się pali dopiero - skręcenie 10 sekund a jaka radość i smak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, może załóżcie sobie na ten temat nowy wątek... Wiem, że moderatorem nie jestem, ale ciepło jest czytać co komu dziś radość sprawiło, a tu dyskusja na temat pracy...

 

Sprawił mi radość mój synek - w sumie chyba nie byłoby dnia, w którym by jej nie sprawił. Tak pięknie się do mnie przytula, szukając poczucia bezpieczeństwa, chcąc się wyciszyć - to naprawdę piękne! Ciekawe do którego roku życia tak będzie miał... W styczniu kończy 2 lata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój synek skończył 2 lata 2miesiące temu :) i również on codziennie sprawia, że się uśmiecham :)

Poza tym radość sprawiła mi pewna cudowna osóbka z innego, bardzo pozytywnego forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×