Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

A ja właśnie wróciłem, wyjechany do bólu... darmowy piątek na wyciągach odstraszył ludziów... :D

A dzisiaj puściutko, kanapy na pusto chodziły... :yeah:

Żeby nie robić off-topa się wyżalam: pierwszy raz czuję się jakbym już był w połowie sezonu, no i ok 15-tej zaczęło zladzać... kuźwa a ja krawędzi nie naostrzyłem... no i latałem po lodzie jak żyd po pustym sklepie!!! :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicaman, ja też jestem smerfetką?

 

tak a ja jestem osilek... wiesz ze oni ;)

 

Tak? Tego to nie wiedziałam ;)

 

no to Ci mowie, lecialy po 23 "smerfy after kids go to sleep" ;) pytanie co my z tym fantem zrobimy :P albo nie bede zaczynal isc ta droga juz jedna dziewczyna mysli ze werbuje tutaj na forum dziewczyny do mojego haremu :roll: , balem sie ze zglosi internetowy gwalt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz jedna dziewczyna mysli ze werbuje tutaj na forum dziewczyny do mojego haremu , balem sie ze zglosi internetowy gwalt
Wy wszyscy tu macie swoje haremy :?::shock: , najpierw El Czupaczups się pochwalił, teraz ty, ja też chce jeden :why:

 

A poza tym, żeby nie było offtopa, źle się czuję. ;) / :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MONIKA 1974. W tym utworze jest zawarte całe moje życie - miłość , cierpienie , ból , nadzieja........... Gitara po prostu płacze. CAMEL to moja ukochana grupa. Posłuchaj utworu ICE , po prostu perła . Ściska serce. Muzyka jest dla mnie WSZYSTKIM. Kolekcjonuje płyty od lat. Mam ponad 1200 pozycji............ Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicaman, eeeeeeeee, nie gryzę ;)

 

Monika a jak ladnie poprosze :lol::twisted:

 

GeenGo no jasne ze mamy :bezradny:... prawie Ci sie udalo mnie wkrecic,ze Ty nie masz swojego, wzialem Cie za dziwaka :pirate: . takie czasy pszyszly, kiedys wystarczylo miec dziewczyne, samochod i prace i byles gosc, a teraz jak nie masz przynajmniej 8 utrzymanek to jestes leszcz i ludzie na miescie wytykaja od pedalow :D ps. niech mi ktos jeszcze napisze, ze kobiety mala jedza to przesle rachunki z Biedronki :papa:

 

na koniec trzeba nad czyms zajeczec zeby nie zdenerwowac mojej ulubionej panny M, ktora zreszta ma bardzo niski prog lapania k.urwicy,oczywiscie to zart.wiec - mam guza na glowie bo jebnalem w przyczepke i troche boli, pale coraz wiecej, zepsuly mi sie glosniki w samochodzie i "zimny lokiec" traci swoj nastroj ;), i hit dnia nikt nie mial czasu sie ze mna napic :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, od końca liceum (czyli 5 lat temu) miałam epizody (tydzień bezsenności, miesiąc spokojnego snu), potem systematyczne było coraz gorzej. Od ok. 2 lat bardzo źle sypiam, budzi mnie najmniejszy szelest albo w ogóle nie mogę zasnąć.

Psychiatra przepisała mi mirzaten, mam brać na noc, ale po tym, co przeczytałam tu na temat tego leku, stwierdziłam, że chyba jednak poczekam, aż Alventa zacznie działać i może będę spać normalnie. Mam też receptę na Nasen, ale to już chyba hardcore.. Nie wykupiłam nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MONIKA 1974. W tym utworze jest zawarte całe moje życie - miłość , cierpienie , ból , nadzieja........... Gitara po prostu płacze. CAMEL to moja ukochana grupa. Posłuchaj utworu ICE , po prostu perła . Ściska serce. Muzyka jest dla mnie WSZYSTKIM. Kolekcjonuje płyty od lat. Mam ponad 1200 pozycji............ Pozdrawiam.

 

 

Grasz na jakimś instrumencie?

Moim jest pianino.Raczej było........nie poświęcam grze już tyle czasu co kiedyś.

ICE ...właśnie słucham. O gustach się nie rozmawia. Ale ......rozumiem dlaczego słuchasz tej muzyki i dlaczego akurat taki , a nie inny wybór. Tak jak napisałam wcześniej, to są utwory z duszą. Duża wrazliwość w sobie pozwala na maksymalny odbiór takiej muzyki.

No i bardzo rozwojowe hobby....tyle pozycji! :)

A w ogóle to jak się czujesz?

Co robisz w życiu? Praca? Dom? Rodzina? Jeśli pozwolisz.....mogę o to zapytać? Chyba,że jest to tajemnicą?

Pozdrawiam.

 

[Dodane po edycji:]

 

nerwicaman, eeeeeeeee, nie gryzę ;)

 

Monika a jak ladnie poprosze :lol::twisted:

 

Jak ładnie? ;)

Po czym , a raczej w co chcesz być gryziony? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili wolałabym, żeby samopoczucie mi się poprawiło. Szósty dzień z Alventą kończy się u mnie brakiem kontroli nad myślami, wyolbrzymianiem problemów i ogólną niechęcią do życia. W dodatku mama próbowała mnie pocieszyć - "weź się w garść, wyjdź do ludzi, zrób coś ze sobą". Dało to skutek zupełnie odwrotny. Wpędziła mnie tym w wyrzuty sumienia, że nie mogę się podnieść z łóżka i nic nie robię.

 

Ale dziękuję, Panna_Modliszka, za kciuki :) przydadzą się. Oby jutro było lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MONIKA 1974. Jak się czuję ? Kiepsko. Chciałbym żeby było jak KIEDYŚ . Każdy dzień cieszył i z optymizmem patrzyłem w przyszłość. Świat się zawalił 10 lat temu i z roku na rok jest coraz gorzej. ........ Za miesiąc kończę 50 lat { DRAMAT - STAROŚĆ}mam chorą na SM żonę , dwóch wspaniałych synów . Starszy 26 lat mgr inż mieszka w Szczecinie , młodszy 21 studiuje w Poznaniu psychologię. Prowadzę jednoosobową firmę o profilu elektrycznym. POWINIENEM być szczęśliwy ale nie jestem a ból istnienia jest coraz większy... Posłuchaj Monika [przepraszam że tak Cię męczę } utworu Pokuszenie zespołu ABRAXAS . Polska perełka - co za tekst !!!!!!!! Cudo. ................. Jest żle ale moja żegluga trwa. Horyzont wciąż płonie. Przed nami droga daleka , a wewnętrzny głos wciąż każe nam płynąć. Nawet jeśli cel jest wyrażnie niewyrażny..............Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna.... dziś znów coś dupło , znów coś się zawaliło ...i znowu jest źle. Chce mi sie ryczeć , chce mi się wyć a nie chce mi sie życ i pracować . Praca która kiedyś dawała mi odrobine satysfakcji dzisiaj jest jakąś niewyobrażalna katorgą. Pozostaje mi biała piguła albo konopa na drzewie - wybór jakiś tam mam. Wybrałem pigułę - doraźnie benzo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×