Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

udało mi się wczoraj załatwić zamierzone cele. byłam u fryzjera, u gina i na terapii. było ciężko, wyszłam sfrustrowana. ze świadomością, że wszystko, czego pragnę w życiu muszę bardzo ostrożnie badać, czy to nie bierze się z deficytów, zaburzeń, czy nie ma drugiego dnia. powiedziałam wprost terapeutce, że wychodzę zaniepokojona. a na dzień dobry powiedziałam jej, że nie jestem dziś w przyjaznym nastroju.

powiedziała mi, że widzi, że moja postawa jest kompletnie zmieniona. lekko agresywna, ale pełna emocji. to część procesu.

 

noc fatalna. późnonocne rozmowy na forum kompletnie wytrąciły mnie z równowagi. położyłam się czując rozpacz, wtulona w kota.

źle spałam i rano nie mogłam się dobudzić. obudziłam sie, była 9.00 i wpadłam w panikę, dostałam tachykardii, robiło mi się słabo i miałam zawroty głowy. do pracy dotarłam mocno po 10.00. jestem wykończona. głowa mnie boli, czuję rozpacz, lęk, zagubienie i wyobcowanie.

 

nie wiem, jak długo to jeszcze wytrzymam.

 

wiem, że muszę porozmawiać z szefem o tym, co się ze mną dzieje. układam sobie te słowa w głowie, ale potwornie się boję.

niestety moje niedyspozycje wymagają szczerości wobec przełożonego.

 

dzisiaj psychiatra.

 

już mam dość tego latania po lekarzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa, I'm with you.

 

Nie bój się, nie jesteś z tym sama ja też jestem chodzącym- a raczej nie wychodzącym z domu zaburzeniem...

BPD, jest oceniane jako straszne a Susanna z przerwanej lekcji muzyki je miała i z niego wyszła :)

 

SPokojnie, nie jesteś sama masz nas i mnie <3 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ide zaraz sie zdrzemnac,jak dam rade.Znowu pada,znow mrzy...

Dzis juz kupilam kartki swiateczne:D W sklepie gdzie pracuje jest juz mnostwo ozdob swiatecznych,sztuczne choinki stoja przyozdobione,ahhh,nastroj pelna geba...

Same swiecace precioza:) :105:

Wczoraj juz okno ozdobione Mikolajmi widzialam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ja nie Jestem zamulony .. :roll: taka pogoda pozwala mi się jako tako cieszyć, ogólnie to jakoś dziś od rana czuje się podejrzanie dobrze 8) załatwiłem laryngologa, ide do fryzjerczyka .. :P

tylko jest jeden problem .. skończyły mi się fajki a do sklepu całe 100 metrów. ho, ho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ja nie Jestem zamulony .. :roll: taka pogoda pozwala mi się jako tako cieszyć, ogólnie to jakoś dziś od rana czuje się podejrzanie dobrze 8)

 

to tak jak ja. 8)

od dziecka kochalam szarugi, to dla mnie taka lagodna pogoda, bardzo dobrze sie wtedy czuje. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ja nie Jestem zamulony .. :roll: taka pogoda pozwala mi się jako tako cieszyć, ogólnie to jakoś dziś od rana czuje się podejrzanie dobrze 8)

 

to tak jak ja. 8)

od dziecka kochalam szarugi, to dla mnie taka lagodna pogoda, bardzo dobrze sie wtedy czuje. 8)

 

Witajcie w klubie :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

Ja dziś się głodzę, bo wczoraj za dużo zjadłam... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lekko sie zdrzemnelam.Mam teraz takie nastawienie pozytywne na spanie.Poprostu wiem,ze zasne.Boze,niech to trwa wiecznie.Jestem taka zrelaksowana idac spac,nie stresuja sie,ze nie bede spac.Od czego to zalezy,raz tak raz siak.Moze pora sie wlasnie nauczyc takiego podejscia.Zwlaszcza Korba musi probowac:)To dziala.Sila Naszych mozgow jest niezastapiona.Kasiu bardzo bym chciala,abys zaczela tez tak myslec :smile:

 

Wlasnie wstawilam kielbaski do piekarnika.Pieke razem z pomidorami,cebula i czosnkiem.Mniam...ciekawe jak wyjda.

Wiolus?Jak tam?Nie czytaj nic.Moze podsunelam Ci pomysla na obiados? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PhilosophyOfLife, Izus,juz nic nie czytam-wkrècilam sobie ciàzè. :hide: muszè zrobic test.Jeszcze mama mnie dobila, powiedziala,ze Ona do 4 miesiàca miala normalnie okres i nie wiedziala ze jest w ciàzy.a ja jak pisalam wczesniej,jestem na diecie ,a waga nie spada. :bezradny:

Jadè zaraz do pracy :roll: zobaczymy wieczorem co lekarz powie.jestem wykonczona -nie spie juz drugà noc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja fatalnie reaguję na dym od zawsze i od zawsze ojciec nie może się powstrzymać od palenia. Właśnie jestem u rodziców i muszę tu jakiś czas być. Ale tak mnie to dobija czasami. Jest fatalnie to potem już nic mi się nie chce. Jak nawet wychodzi gdzieś to musi przynajmniej zapalić w pokoju i dmuchnąć kilka razy, a ja mam pot na czole po tym i jestem rozdygotany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi: co pomoże na drgającą powiekę lub wargę? Biorę 2 razy dziennie magnez, a i tak mi drga :roll: Mam brać jeszcze więcej magnezu? :?:

 

to niekoniecznie musza byc jedynie braki magnezu. czesto takie dolegliwosci wystepuja przy niedoborach witamin z grupy B. Tak wiec polecam B komplex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi: co pomoże na drgającą powiekę lub wargę? Biorę 2 razy dziennie magnez, a i tak mi drga :roll: Mam brać jeszcze więcej magnezu? :?:

 

Bierz magnez z witaminą B. Są dostępne takie preparaty. Kuracja może potrwać nawet kilka miesięcy.

 

Zdycham ze strachu przed wszystkim :roll: Ja chcę koniec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×