Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Agnieszka_1988,

spokojnie, przeczekaj to, po pierwszej dawce to możliwe ze tak sie czujesz. Za dwa trzy dni bedzie lepeij, a moze nawet juz jutro ;)

 

 

Mam to brać tylko doraźnie, ale chyba sobie odpuszczę :P

Dzięki za odpowiedzi, pewnie jutro będę się śmiała z mojej paniki dzisiejszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka_1988,

nie chcę doradzać absolutnie nic złego, lecz kochaj swe łóżko jak Siebie samego. :roll: to są przykazania człowieka szczęśliwego ..

 

Spokojnie -- oddech -- odpoczynek. -- zawsze masz z kim pogadać, chłopak leży obok Ciebie.

 

 

Mój chłopak spróbował z ciekawości i leży obok i ma na wszystko wyjebane,

to się nazywa luz i spontan. Zachowuje zimną krew choć pewnie strasznie się boi o Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka_1988, Chłopak zareagował prawidłowo... :great::great::great: Pozdwrów go...

 

Ty jakbys się tak nie nakręciła to powinnaś właśnie tak zareagować jak Twój chłopak ;)

 

Hmmm :roll: Nawet jak proponuję seks to jest mu wszystko jedno. Ciekawe :?::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm :roll: Nawet jak proponuję seks to jest mu wszystko jedno. Ciekawe :?::P

 

Bo tak działa benzo...

 

Jakbyś mu powiedziała że się dom pali i trzeba uciekać... to tez by się zbytnio pewnie nie przejoł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże.

BOOOOOŻE :why:

Moja terapeutka też twierdzi, że mam bordera, a mój facet chce trójkątu.

Nie kocha mnie. Wiedziałam, że tak będzie, wiedziałam.

Jezu, dlaczego ja?

:why:

hmm... ale że co? powiedział CI że chce do waszego łóżka wprowadzić kogoś trrzeciego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się jakbym nie była sobą, jakbym za moment miała zwariować, niepokój jest nie do zniesienia... Jak połknęłam to po kilku minutach poczułam takie szarpnięcie, jak na atak paniki... Spięta jestem cała...

Kilka minut to za mało żeby poczuć działanie leku ;) On się chwilkę rozkręca, nie działa "od razu po połknięciu" więc myslę ,że za bardzo wczułaś się w reakcję swojego organizmu na to co się będzie działo ;) A jak się czułaś później? Gdzieś po godzinie? Było już ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, nie moooogę ja go tak kocham. Jak mu powiedziałam, że mnie tym rani to momentalnie się wycofał, ale ja się pytam CO Z TEGO KURWA skoro ja i tak już wiem, że mnie nie kocha :why:

 

anakonda, chciał i pewnie nadal chce tylko się wycofał nie wiadomo czemu.

Zdechnę dziś.

Ktoś jeszcze ma ochotę mnie dobić?

PROSZĘ KURWA :why::why:

 

 

Błagam, chcę umrzeć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, Haniu, to ja też zostanę psychiatrą 8) Ni śladu CHADu. Co do tego jadłowstrętu - ja też tak mam.

 

Czy ktoś mógłby mnie uświadomić czym różni się osobowość chwiejna emocjonalnie od bdp?

 

Definicje pewnie znasz. A tam IMHO to osobowość chwilejna emocnonajlnie wchodzi w skład bdp. Ale mogę się mylić.

 

[Dodane po edycji:]

 

Ej, wzięłam Afobam po raz pierwszy 0,25 mg i czuję się okropnie... Pomocy... Straszny niepokój... Trzęsę się... To chyba nie powinno tak działać?

 

[Dodane po edycji:]

 

Zaraz zadzwonię po pogotowie, jak tak dalej pójdzie...

 

 

I jak jest?

 

.25 to nie jest dużo. Może strach przed nowym lekiem okazał się silniejszy niż jego działanie przeciwlękowe.

 

Jesteś sama w domu?

 

[Dodane po edycji:]

 

Hmmm :roll: Nawet jak proponuję seks to jest mu wszystko jedno. Ciekawe :?::P

 

Bo tak działa benzo...

 

Jakbyś mu powiedziała że się dom pali i trzeba uciekać... to tez by się zbytnio pewnie nie przejoł ;)

 

E .. bez przesady.... Powiedział by, że już już ucieka, tylko się chwileczkę zastanowi co ma zrobić. No i jeszcze się drzemnie chwilę i już zaraz idzie uciekać.

 

Mówię ofcoz o sporej dawce :)

 

[Dodane po edycji:]

 

chojrakowa, ake chyba nie w sensie, że dwie kobiety, a tylko seks z dwiema kobietami? nie przejmuj się - każdy facet chce. I sprawdzić jak to jest skoczyć z mostu też wielu chce, albo jakieś inne fantazje. Których nie realizują w rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się jakbym nie była sobą, jakbym za moment miała zwariować, niepokój jest nie do zniesienia... Jak połknęłam to po kilku minutach poczułam takie szarpnięcie, jak na atak paniki... Spięta jestem cała...

Kilka minut to za mało żeby poczuć działanie leku ;) On się chwilkę rozkręca, nie działa "od razu po połknięciu" więc myslę ,że za bardzo wczułaś się w reakcję swojego organizmu na to co się będzie działo ;) A jak się czułaś później? Gdzieś po godzinie? Było już ok?

 

 

Teraz (około 1,5h po) czuję się lepiej. Tak jak chyba być powinno. No, ale mój chłopak po tej samej dawce już lula obok, a zanim zasnął to nawet dogadać się z nim nie mogłam taki był rozluźniony :P Nawet zdania nie chciało mu się złożyć. Ja czuję się w miarę normalnie. Specjalnie przywołuję myśli, które wywołują zazwyczaj lęk, żeby sprawdzić, jak działa lek, no i mam jakieś tam lekkie przebłyski lęku, jak przez mgłę, więc jest dobrze :mrgreen: Mogłam spanikować, bo boję się takich rzeczy, jak psychotropy, narkotyki itp., ale autentycznie po około 10 min. poczułam takiego kopa, jakby ktoś mi młotkiem w łeb przywalił. Dziwne, taka maksymalna derealizacja i niepokój. Teraz tego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

namiestnik, teraz lepiej, ale mega rozluźniona też nie jestem :D Mam wrażenie, że po kilku miesiącach codziennych lęków przeżyłam szok, gdy poczułam normalność i nie wiedziałam, jak reagować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka_1988, z jednej strony nie dziwię się ,ale z drugiej, jak już mówiłam, to na pewno nie wina leku. Może postaraj się sobie wmówić jeśli będziesz brała lek jeszcze raz ,że za chwilę poczujesz ulgę i lęk zniknie, będziesz odprężona. Może autosugestia zadziała też w drugą stronę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×