Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co masz ochotę?


wrazliwy

Rekomendowane odpowiedzi

harpagan83 normalnie czyli jak?

 

czy to jak się zachowujemy nie jest normalne?

 

Piorunka :mrgreen: czemu wszyscy opatrznie kumają moje wypowiedzi?

 

Nie mówie że wy sie zachowujecie nie normalnie, tylko że ja w wielu sytuacjach nie zachowuje sie tak jak powinienem pomimo tego że bardzo tego chce, Niewiem czy wszyscy tak macie.

I wcale nie uważam że jestem świrem i powinienem być w psychjatryku, ale moim problemem jest to że ciężko jest mi nawiazywac pozytywne relacje z ludźmi, zwłąszca z plcią przeciwną, no i "mam ochotę" na to żeby było normalnie. Czyli na to żebym nauczył sie budować bardzo dobre relacje z ludźmi i nie zrażał ich do siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83 przepraszam źle mnie zrozumiałeś...napisałam "my" czyli my nerwicowcy a według mnie "wrazliwcy".Zapytałam co znaczy normalnie bo jeśli by sie tak porozglądać to wokół sami nienormalni a to My jesteśmy normalni...czyli z uczuciami ....

 

coś mi sie zdaje że namieszałąm z tą swoją filozofią życia? XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piorunka spoko nie ma za co przepraszać ;) ja sieM nie gniewaM. Fakt że wrażliwy ze mnie gosć ale czasem wolał bym nie odczówać takich wrażliwosci to bardzo utrudnia życie, to tak jak by człowiek nastawil sobie muzeyke na cały regulator na słóchawkach :D

 

[Dodane po edycji:]

 

teraz mam ochotę na to aby zginac kolano na 90 stopni 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę szybko poradzić sobie z moimi zaległościami :oops: Tylko czy dam radę? :?

 

I się do kogoś przytulić i usłyszeć "Poradzisz sobie, wiem że Cię na to stać. Pamiętaj, że jestem przy Tobie i będę Cię wpierał", ale dziś jestem tkliwa :roll: ...kurcze, aż mi się smutno zrobiło :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, oj niedobry pomysł bo jak ktoś się do mnie przytula to ja panikuję (jak wiewiórka na środku jezdni :lol: ), ale dziękuję za wsparcie i dobre słowo :)

 

Aha! Nadal mam ochotę na czekoladę :mrgreen: już nie pamiętam kiedy ją jadłam :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×