Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co masz ochotę?


wrazliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz schudnąć to sie wiecej ruszaj a nie siedzisz cały dzień przed kompem

dla twojej wiadomosci - nie siedze caly dzien przed kompem. cwicze na silowni. biegam.

tobie tez by sie chyba silka przydala, chyba, ze twoim celem jest obrosnac w tluszcz. ja w tej chwili jestem na cyklu redukcyjnym po 1,5 roku budowania masy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem po operacji kolana Rekonstrukcja przedniego więzadła krzyżowego. Jesteś sportowiec to wiesz co to znaczy. No i musze min 6 miesiecy sie rechabilitować. Minoł miesiąc od operacji, niestety nie moge w żaden sposób przeciąrzać nogi. jedyne co moge robić to ćwiczyć miesień czworogłowy i zginac zakres kolana. narazie mam tylko45 stopni. podciągam sie też na drążku i robie mieśnie brzucha żeby tłuszczem nie obrosnąć. I niestety na chwile obecnom to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale gorne partie mozesz cwiczyc, na siedzaco/lezaco. ja przez ponad rok nie cwiczylem nog, bo mi sie nei chcialo :oops: wiec chociaz zalatw sobie jakies hantle, podciagaj sie na plecy i biceps, hatlami sobie pocwiczysz troche barki, triceps, biceps, klatke, kaptury i juz cos. bo nie ma nic gorszego niz tycie bez uprawiania sportu ;) ja ponad rok wciagalem bialka i weglowodanow ile wlezie, ale przy tym cwiczylem. teraz ograniczam weglowodany bo nie chce juz tyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×