Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co masz ochotę?


wrazliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym znów szybko zasypiać, bo po odstawieniu Kwetaplexu już drugą noc z rzędu mogę zaliczyć do męczących ... plus moje głupie koszmary, które jeszcze bardziej mnie przygnębiają. Przykład: miałam w dłoni małego człowieka stworzonego z pyłku kwiatowego, chciałam go ochronić, ale roztarł mi się między palcami - niby sen nie straszny, ale ja się obudziłam ze łzami w oczach. Poza tym przed snem za dużo myślę i sama siebie w tych myślach gnębię, chcę przestać tak myśleć :(

 

Chcę świętego spokoju sama od siebie :x

 

I czekolady nadal chcę :P Mleczną Lindta, żeby mieć choć trochę słodyczy w tym moim życiu :roll: Kto mi kupi i nada kurierem? :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ciepłe, czułe męskie ramiona... :105:

 

Heh, zazdroszczę podejścia, jeśli ktoś by mnie przytulił czułabym się jak we wnykach (co jest wręcz chore, bo ja sama jestem namolnym przytulaczem), chciałbym mieć tak jak Ty :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę chyba każdy pragnie tylko miłości. Niby tylko, a tak naprawdę posiadając miłość możemy wszystko:)

 

 

 

no słowo "tylko" to chyba przesada..

ale zgadzam się, że mając kogoś u boku, możemy wiele..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83 stopek co znaczy "normalnie" ?

 

 

mam ochotę...hm... właściwie dziś niczego więcej mi niepotrzeba:) mogło mnie już nie być a jednak JESTEM!!!

nie dał rady ani ogień,ani DEBIL....

 

słonko dziś takie śliczne i liscie z drzew,po których skakałam jako dziecko,mają takie śliczne kolory:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×