Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Wcinam dmuchane ziarna pszenicy polane jakimś słodkim czymś, bo w domu nie ma kasy a moje płatki owsiane się skończyły. A w ogóle to mam nadzieję, że zrobię dziś coś konkretnego, bo cały wczorajszy dzień spędziłam na forum i dziś mam wyrzuty sumienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale Ty u siebie posprzątaj :pirate: Ja sobie w domu dam radę (mały metraż to i roboty mniej).

Dzisiaj pogoda odpowiednia u Ciebie na spacer? Bo jeśli tak to proponuje byś puścił się w miasto ;)

Ja dzisiaj też nie mam pomysłu na dzień, więc możemy sobie nawzajem wymyślać zajęcia (choć ja tam mam kilka zobowiązań, ale uciekam od nich jak od ognia :oops: )

Ale dziś wieczorem czeka mnie gimnastyka (na youtubie można znleźć fajne ćwiczenia) - Ciebie też :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie rób tego dla siebie tylko zrób mi na złość, żebyś się przestała czepiać :mrgreen:

A jak chodzisz do sklepu to chodzisz do najbliższego lokalu? Bo wiesz, wtedy mógłbyś chodzić do najdalszego sklepu i miałbyś cel wędrówki - zdobyć żywność na nowych, nieznanych terenach ;)

No to ja Cię na wieczór dopytam czy sobie poćwiczyłeś - i sama też coś porobię, żeby nie było że pytam się o coś czego sama nie zrobiłam (wow teraz to sama mam motywację). Umowa stoi? I bez oszukiwania i zbywania, ok? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×