Skocz do zawartości
Nerwica.com

Siemano :P


Teges

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :D

Jestem tu nowy. Na forum trafilem dzieki mojej dziewczynie, ktora ma depresje i nerwice. Generalnie nie mam stwierdzonej zadnej choroby i bede tu raczej "obcy", ale mysle ze jakos sie dogadamy :P

Nie ukrywam, ze czasem moje posty beda dosc niezrozumiale dla niektorych, tak samo jak wasze choroby sa niezrozumiale dla mnie. Licze, iz nikt nie bedzie mial mi za zle. Po prostu chce wiedziec co czuje moja ukochana i jak wyglada jej swiat. Swoja droga mialbym sugestie do moderow, zeby moze wstepnie przemysleli opcje dodania nowego dzialu dla ludzi takich jak ja, zyjacych pod jednym dachem z osoba cierpiaca na wlasnie depresje, nerwice i leki... no generalnie dla ludzi zyjacych u waszego boku... Ja na przyklad bardzo bym chcial sie dowiedziec jak radza sobie inni, bo jak sie sami domyslacie zycie u boku osoby chorej na to swinstwo bywa czasami trudne i uciazliwe. Ciesze sie ze tu trafilem i licze, ze moze moje poglady (bo patrze na to wszystko z innej perspektywy) komus kiedys sie na cos przydadza :D

 

Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×