Skocz do zawartości
Nerwica.com

cześć :(


haldor

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Karol i jestem z Krakowa.

Moglibyście mi pomóc, od jakiegoś roku zaczyna się dziać ze mną coś niedobrego, nie wiem dokładnie czy to nerwica u lekarza jescze nie byłem, was prosiłbym o to żebyście mi powiedzieli czy z czymś takim wogóle warto iść do lekarza.

A mianowicie boje się kontaktów z ludżmi, nie umiem z nimi rozmawiać, czuje się jakby po drugiej stronie jakiejś ściany, która mnie jakby przygniatała, nie umiemdługo kontynuować rozmowy. Czuje wtedy w głowie pustke jakby się mój intelekt zamykał.

Przez co ludzie zaczynają mnie jakby nie zauwazać i ignorować, czuje ich śmiech za plecami.

Byle błachostka jest w stanie doprowadzić mnie do furii, nie potrafie się długo na czymś skupić, najwyżej 15-20 minut. Mam problemy z pamięcią zapominam o wileu sprawach nawet tych ważnych, ale najczęćiej są to błachostki w stylu klucze, komórke, czasem nawet po kilka razy się wracam żeby coś zabrać.

Zawaliłem jeden egzamin, nie mogłem się skupić na nauce, cały czas towarzyszył mi paraliżujący lęk że nie zdarze się wszytkiego nauczyć.

Cały czas towarzyszy mi obawa że nie zrobie czegoś dobrze i jak to się stanie to bede oceniany.

To kilka objawów, bede wdzięczny za jakąkolwiek odpowiedż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdaje sobie z tego sprawe, chciałem się tym z kimś podzielić, można powiedzieć wyjść z cienia, kiedyś mysłałem że to mi się tylko wydaje, że to jest jakaś taka moja fanaberia, ale tak nie jest to naprawde zaczyna utrudniać mi życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×