Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory Prezydenckie + II tura


Gość Magdaa

Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którego kandydata oddasz swój głos w II turze wyborów prezydenckich:

    • nie wybieram się na II turę wyborów
      15
    • Jarosław Kaczyński
      17
    • Bronisław Komorowski
      22


Rekomendowane odpowiedzi

Yhy, czyli głosujący na kogokolwiek innego niż Mr Muszka to idioci, a sondaże wyborcze to jeden wielki spisek i manipulacja, przez które idioci miast na jednego słusznego JKM głosują na tych, którzy mają więcej szans (oczywiście wedle sfałszowanych sondaży). Na szczęście nie jestem idiotką, bo nie kieruję się sondażami i nie zagłosowałabym na JKM nawet jakby miał w sondażach prowadzenie (nawet w niesfałszowanych sondażach) :mrgreen:

 

Korba nie ma sensu z nimi polemizować ... to jest sekta! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja nie masz racji... bo gdybys ją miała wynikało by z tego ze Prezydent jest jedynie figurantem a tak nie jest.. doradców ma i owszem ale wszelkie wiążące decyzje w granicach swoich kompetencji podejmuje On sam ... innym faktem jest to ze ma niewielki wpływ na los ekonomiczny społeczeństwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linkuś, a może by tak ankieta, z nazwiskami dwóch kandydatów teraz? W kolejności alfabetycznej. ;)

 

Nie żebym się czepiała tak tylko. :P

 

To z jakim wyrokiem w takim razie można głosować, w zakładach karnych? Tam też stoją urny wyborcze. Ktos się orientuje w tej kwestii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOCca, ile wiem, za ciężkie przestępstwa zabiera się również na czas odbywania wyroków prawa obywatelskie......chyba ci co siedzą za alimenty itd głosować mogą - co nie zmienia faktu, że zgadzam sie z tobą i w chwili przestąpienia progu zakładu karnego powinno się mieć odebrane prawo do brania udziału w jakichkolwiek wyborach........no ale u nas więźniowie mają lepsze warunki niż dzieciaki z domów dziecka więc pewno by jakiś protest wystosowali .

 

Pff no przeca jest alfabetycznie B jest przed J ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pff no przeca jest alfabetycznie B jest przed J ;)

 

Nie prawda, widziałam na karcie do głosowani i było inaczej. :lol:

 

Ps. wyniki mogą być zaskakujące w II turze, bogatszy elektorat wyjedzie, ale Bronisław na Majorce ma zwołać komisję obwodową, o lol, o ludzie. :}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto wygral na forum w I turze?

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:HHXFxNL6-W0J:www.nerwica.com/post326539.html+wybory+prezydenckie+nerwica&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&lr=lang_en|lang_pl

 

Waldemar Pawlak 3% [ 2 ]

Marek Jurek 0% [ 0 ]

Grzegorz Napieralski 4% [ 3 ]

Jarosław Kaczyński 34% [ 22 ]

Bronisław Komorowski 29% [ 19 ]

Andrzej Olechowski 3% [ 2 ]

Bogusław Ziętek 0% [ 0 ]

Janusz Korwin-Mikke 25% [ 16 ]

Kornel Morawiecki 0% [ 0 ]

Andrzej Lepper 0% [ 0 ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

savior, pracuję w starostwie (mało ważne którym) i zapewniam Cię, że Starosta nie podejmujęe właściwie żadnych decyzji, bo od tego są wydziały i mają swoich Naczelników, którzy z jego upoważnienia wydają decyzje.

Dlatego też śmieszy mnie gdy ktoś przychodzi i chce rozmawiać ze Starostą o czymś tam, a Starosta nawet nie wie o co chodzi, bo nie interesował się sprawą.

Owszem są zarządy, sesje itp na których Starosta coś tam powie, coś tam zarządzi, ale generalnie cały urząd działałby równie skutecznie bez niego. Mało tego, większość pochwał otrzymuje on, mimo, że np (w naszym urzędzie) cały nasz wydział z Naczelnikiem na czele odwaliliśmy kawał dobrej roboty, ale o nas nikt nie wspomniał....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie bardzo rozumiem "nie idę" - mi też nie odpowiada pod względem programowym ani całokształtem żadne z kandydatów...ale na mnie zawsze dziadek krzyczał - że nie po to była wojna i tyle osób zginęło żeby teraz tak olewać ciepłym moczem to o co walczyli.

Jest jak jest, ale zawsze mogłoby być o wiele gorzej dlatego uważam, ze to obowiązek. I na podobieństwo Belgii powinno się wprowadzić kary za nie pójście na wybory 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie. Nie mówię, żeby kandydat płacił za głosy wyborców (jak teraz) tylko, żeby wyborcy za możliwość oddania głosu musieli zapłacić. Wówczas głosowali by tylko ci, którzy znają poszczególne programy kandydatów, a nie, że kolega mi powiedział, albo rodzina tak głosuje bo co mi szkodzi... Przecież znaczna większość oddanych głosów w tych wyborach była właśnie w taki sposób. Zapytajcie kilku znajomych na kogo głosowali, a potem czy znają chociaż 3 punkty programu wyborczego. Wyniki Was zdziwią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Shadow_no w 100%. Ja nie idę na II turę, bo mojego kandydata już wybrałam i nie mam obowiązku marnować mojego głosu na jednego z tych...z tych którzy absolutnie mi nie pasują. I teraz mam w dupie czy wygra Bronek czy Jarek- dla mnie to to samo zło. Nie będzie mnie nikt zmuszał do głosowania. Ja kandydata już mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy to nawet Kononowicz ,jakby dobrze płacił, miałby szanse :lol:

 

Kononowicz :pirate::lol:

,,A ja się nie dziwię się...praca dla młodzieży i ludzi...żeby nie było niczego..." :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×