Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Tak promowanie tamtego forum na tym forum, z bluzganiem naszych userów operując pełnymi nickami, oraz pełna nazwą nerwica.com...... po chooju ten Wasz pokój i miłosierdzie :lol:

I to najbardziej koli, a nie zazdrość czy zawiść (chyba za bardzo siebie przeceniacie ), zazdrosna to ja moge być jak Veilchenblau u sasiadki jest ładniejsza niż moja, a nie , że w internecie powstało forum :lol:

I jeszcze takie moje skromne spostrzezenie, piszecie, że tam zaczynacie z "nowa karta", można to odebrać tak, że tu zachowac sie nie umieliście, nie chcieliście (?), a tam , że "u siebie" to zachowacie porzadek i ład.

Skoro tu jest taki syf i gnój i administracja o dupe rozbić, smuty, rygor, kolesiostwo i kołko wzajemnej adoracji ... to po co tu siedziec ?

Rygor ? Gdyby był rygor to Tomek nie przywracał by użytkowników z bana.

I nie piszcie " nie macie ludzie innych problemów" , bo biorąc czynny udział w zyciu forum, to jest normalne, że o tym dyskutujemy i zajmujemy sie tymi problemami. W sumie to nie nazwałabym tego problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam....czy musimy mieć reklamy polityczne na forum? Nie żebym akurat była przeciwna temu kandydatowi jakoś specjalnie...ale generalnie nie pasuje mnie to jakoś :roll:[/quotja

 

Ja akurat jestem szczególnie przeciwna temu kandydatowi i jego podobizna wyjątkowo mnie drażni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat jestem szczególnie przeciwna temu kandydatowi i jego podobizna wyjątkowo mnie drażni.

Wrrr, a to niby co było? Pytanie do admina czy może Twoja opinia? Ty swoją opinię, ja swoją, czy może tylko Ty tak możesz, co? ;) Przyganiał kocioł garnkowi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za niedługo otworzę lodówkę a tam Mr Muszka :mrgreen:

:lol::mrgreen:

Dokładnie. To forum stało się jakaś propagandą na rzecz JKM.

Ale dobra, i tak dłużej to nie potrwa niż do soboty. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z zakończeniem kampanii komercyjnych, postanowiłem umieścić w pustym miejscu reklamowym właśnie banner JKM. Chociaż tyle mogę zrobić dla kandydata na którego mam zamiar oddać głos w najbliższych wyborach a którego mass media przedstawiają zazwyczaj z tej negatywnej strony. Chociaż w internecie niech będzie prawda. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shad- dobrze że zablokowałeś tymczasowo temat o wyborach. Właśnie chciałam im przypomnieć, że przecież jest cisza wyborcza i grożą duże kary pieniężne za takie dyskusje, także na forach :lol: hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shad, mam pytanie/propozycję odnośnie opcji "wyszukaj posty użytkownika".

Czy nie dałoby się dodać możliwości "rozwiń wszystkie posty"? Co prawda, nie wiem czy taka opcja nie obciążałaby za mocno serwera, nie znam się... Ale wg mnie byłaby bardzo pomocna w poznawaniu ludzi, historii ich trudności itp. System jaki teraz mamy jest niezły, ale bardzo przydałaby się też możliwość taśmowego przeglądania całości każdej wypowiedzi. Bardzo wiele postów nie jest wpisanych w jakiś ogólniejszy kontekst, i można wszytko bez problemów zrozumieć.

 

Sporo informacji jest możliwych do wyciągnięcia niezależnie od kontekstu. A kiedy byłby niezbędny kontekst, klikałoby się w "Temat postu", tak samo jak dotąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi adminie, zwracam się prośbą pytaniem czy dało by się w opcji logowania uwzględnić adres e-mail ?

Tak jest na większości portalów społecznościowych i forach.

Zamierzam korzystać z forum z komórki, więc nie ma tam znaku z mojego specyficznego nicku, myślę że znalazłoby się kilka osób, które by również tego chciały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shad, jak się wchodzi w profil użytkownika, jest tam opcja "Wyszukaj posty użytkownika". Ta opcja wyświetla tylko pierwsze dwie (czasem trzy) linijki każdego posta. Jak się chce zobaczyć całą wypowiedź, trzeba kliknąć w jej tytuł, i przejść bezpośrednio do tematu.

Ja bym chciał, żeby była też możliwość przeglądania pełnej treści każdego posta bez takiego żmudnego klikania i przechodzenia. Przydałaby się opcja "rozwiń/zwiń" posty 1-20, 20-40 itd (liczby przykładowe). Tak jak w komentarzach na Onecie albo Gazecie.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką sprawę do szefa :P. Jakiś czas temu zostały połączone dwa subfora leki i leki-indeks leków i teraz jeśli w którymś z nich zostanie coś napisane to pojawia się pomarańczowa ikonka informująca o nowych postach znaczek.jpg.179d75de34cdc3b128211f07d23253bb.jpg natomiast nie wiem gdzie jest ten nowy post czy w lekach czy na subforum: Leki - Indeks leków. Pytanie czy bezpośrednio obok napisu "Subforum: Leki - Indeks leków" da się wstawić taki sam znaczek żeby było wiadomo w którym subforum zostało coś napisane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×