Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie wiem co mi się dzieje.


GMSzwagier

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 17 lat, ostatnio zaczęło sie dziać ze mną coś dziwnego. Ogólnie opisze historie, jakies 2 miesiace temu trafilem do szpitala z w

powodu problemow z sercem, stwierdzono u mnie nadciśnienie tętnicze, dwa tygodnie pozniej pracowałem z moim ojcem na polu, trafił go konar w głowe który oniemal go nie zabił, wtedy bardzo sie zdenerwowałem, stwierdzono u mnie nerwice, ostatnio mialem ataki lekowe , dwa dni temu czułem sie jak w koszmarze, wszystko było nierealne i jak w filmie.potem przeczytalem ze to jest derealizm??(chyba) ale ogolnie od kilku dni boje sie tego ze wariuje.... jestem przerazony, czasem jest lepiej a czasem gorzej, pomaga mi troche hydroksyzyna ale uczucie oddzielenia duszy od ciała zostaje, ogarnia mnie dziwn uczucie ze widze ylko to co przed moim nosem. Najlepiej jest jak w ogole nie mysle o takich rzeczach ale to niestety rzadko wystepuje. coraz mniej rzeczy zaczyna mnie cieszyc, najbardziej na duchu podnosi mnie muzyka i sport. Cały czas boje sie ze wariuje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GMSzwagier, nie zwarijujesz ;) typowe objawy początkowe ,nie boj sie wiele osob to z nas mialo ma i bedzie mieć ,da się z tego wyleczyć , moja rada jedna nie zrezygnuj przez to z zangażowania w życie normalnego nastolatka Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie - to nazywa się derealizacja/depersonalizacja - takie uczucie jakby się stało obok własnego ciała a wszystko toczyło się obok jak w filmie. Moja porada szybciutko zgłoś się do poradni zdrowia psychicznego do lekarza psychiatry - tam dostaniesz leki które powinieneś zacząć przyjmować, one zniwelują ten stan po pewnym czasie. No i chyba możnaby się zastanowić nad terapią.

Ps. Nie zwariujesz od tego ani nie umrzesz - tego możesz być pewien :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×