Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jestem nowy,a to moja historia,przeczytaKtosCoTuNapisalem?


art...

Rekomendowane odpowiedzi

WitAJ Art.:) jak sie czujesz.Widze ze miales duzo przezyc!!!!

 

[ Dodano: Sro Cze 14, 2006 2:10 pm ]

Czytalam to co napisales i tak szczeze kazdy z nerwica ma ciezko ale nie wolno sie poddawac nigdy !!! :) trzeba sobie pomagac na wzajem.Od tego jest ten czat :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja rowniez przeczytalam... Dobrze, ze postanowiles sie tym wszystkim z kims podzielic - to zawsze pomaga!

Jesli chodzi o sama nerwice to najgorszy jest ten okres, gdy nie przypuszczamy, ze nasze choroby sa wyimaginowane - gdy juz zdamy sobie z tego sprawe to juz polowa sukcesu. Trzymaj sie jakos, bedzie dobrze!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześc.Czuję się róznie,raz w miarę dobrze innym razem strasznie ch...oblewa mnie pot,serce wariuje,standardowe problemy z oddychaniem itp.- czuję się jak bym zaraz miał zejsć z tego świata.Czasami jest mocniej,czasami słabiej,ale cały czas-ciągnie się już koło 3 lat.Czekam w dalszym ciągu na wizytę u psychologa,bo psychiatra mi przepisał leki a nawet nie stwierdził co mi tak naprawdę jest.Na pewno każdy przeżywa to na swój sposób i zapewne kazdemu wydaje się,że to on ma najgorsze i najsilniejsze "objawy".Teklunia 3maj sie jakoś bo innego wyjścia nie mamy.Staram sie walczyc,ale czasami popadam w tak głeboki dół i ciągnie mi się to kilka dni.Pozdrawiam Was gorąco-Art.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Art, bierz ten lek albo zapisz się od razu do innego psychiatry - psycholog Ci leków nie przepisze, a że jesteś zdrowy to na pewno nie orzeknie.

 

Napiszę jeszcze raz, bo czytasz wybiórczo.

SALIPAX / fluoksetyna zacznie działać najwcześniej po miesiącu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

art

w ktoryms tam poscie napisales ze cie wszystko boli z rana-mialam takie same objawy, nic nie robilam a wszystkie miesnie mnie napieprzaly jakbym byla po zajeciach na silowni :/. okazalo sie, ze poprostu cale dnie bylam spieta, doslownie spieta, wszystkie miesnie napiete, w czasie snu dopiero sie rozluznilay i reagowaly zakwasami :), tu pomoze relaksacja, leki które MUSISZ brac jesli chcesz wyjsc z tego.

mnie ostatnio przepisala lekarka nowe leki i tez balam sie je zaczac brac bo mialy strasznie duzo dzialan nieporzadanych- biore je ponad tydzien i jakos nie zauwazylam znacznego pogorszenia mojego stanu :), wiadomo troche mnie otepily ale da sie przezyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwazam ze leki to koniecznosc

moge mowic tylko o sobie wiec powiem

dla mnie leki sa ucieczka od cierpienia ktore nosze w sobie...dlatego poki co robie wszystko aby do nich nie wrocic!!!

czasami trzeba przezyc jeszcze raz ten sam bol przerobic go bez zadnych lekow aby sie od niego uwolnic

wroce do lekow jesli bedzie taka koniecznosc(niestety)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup jak najszybciej ja terz biore lek nowej generacji i nie zaluje,jestem spokojniejsza,objawy nerwicy prawie calkowicie minely nawet udaje mi sie o niej zapomniec,tylko w wazniejszych wydazeniach cos mnie zaczyna brac ,ale wtedy czuje ze od srodka cos stara sie stlumic ye dolegliwosci,ostatnio prubowalo mnie dusic jak szlam na spotkanie z ludzmi z naszego forum ,no i okazalo sie ze niepotrzebnie bylo super towarzystwo super pozdrawiam magde 27 salme i marcina oraz osoby im towarzyszace a ty nie zwlekaj tylko wal do apteki pozdrawiam AWERS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc art. co u Ciebie słychac .dlaczego sie nieodzywasz ,jak tam wizyta u psychologa -byłes juz ? napisz jak sie czujesz i co u Ciebie słychac ,niezapominaj ze jestesmy tu po to aby cie wspierac ,pozdrawiam Cie cieplutko pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc wam,bylem u psychologa,do wizyty nie doszlo,poniewaz psychologa nie bylo w zwiazku z pozarem...czekam na kolejny termin,zaczolem chodzic na kurs-tam tez byly zajecia z psychologiem,na poczatkach mnie telepalo w srodku i standardowe problemy z oddychaniem,ale powoli juz sie klimatyzuje,co do samopoczucia to oczywiscie tak jak pisalem wczesniej,raz lepiej a raz gorzej-jutro mam sprawe w sadzie jako swiadek,boje sie,ze jakiejs "jazdy"-ataku tam dostane...napisze jutro jak to wygladalo,przepraszam,ze tak wszystko malymi literkami pisze,ale caps lock mi zwariowal.pozdrawiam was -art

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh,od samego rana się stresowałem,łapki mi się trząsły i w środku też,przed sprawą jeszcze bardziej...dobre było to,że sala rozpraw była "przytulna" i jak juz stałem na wokandzie to puściły mi te emocje (sam się zdziwiłem),byłem prawie,że spokojny,ładnie odpowiadałem na pytania sędziny oraz sugerowałem różne rzeczy,nie było się czego stresować,ale nie mogę za to.do godziny 11:30 spaliłem od rana pół paczki papierosów :? w tygodniu wybieram się do lekarza,leków jak nie brałem-nie biorę w dalszym ciągu,przed rozprawą wypiłem sobie melisę,heh-teraz samopoczucie jest ok,ale -sami zresztą wiecie,co będę pisał...pozdrawiam was-art.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się czujecie podczas tych upałów?Mi jest słabo,nic mnie się nie chce robić i ciągle bym tylko spał.Od 3 dni się źle czuję,nie wiem nawet co mi jest,nie wiem jak to ubrać w słowa,jakoś blado i szaro wyglądam,oczy mam takie jakieś zamglone.czuję się dziwnie,tak jakby zdezorientowany,pustka w głowie,jak by mnie z jakiegoś zoo wypuścili,jechałem dzisiaj w takim stanie na rowerze i prawie by mnie samochód stuknoł,w miarę szybko się zorientowałem i dałem po hamulcach i zatrzymałem się przed zderzakiem,oczywiście nie było to z mojej winy,tylko (bez obrazy) blądynka była za kierownicą i wyjechała na uliczkę koło bloku zza rogu...Kurde nie chcę brać leków...miałem iść do lekarza,ale nie poszedłem,sam nawet nie wiem dlaczego :? wybiorę się chyba na terapię jakąś,bo jak miałem na kursie zajęcia z psychologiem i kobietą od uzależnień mówiły,że tylko i wyłącznie terapia może pomóc,a przyjmowanie leków nie ma sensu,ponieważ one nie leczą tylko zaleczają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Art. jak ja bym czuł że to coś u mnie nadchodzi a lekarz przepisał by mi jakieś tabsy to bym zjadł chyba od razu całą paczkę żeby tylko to odeszło, niestety nie byłem jeszcze u lekarz, ale już niedługo! - tak się ciesze. Pozdro dla ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc ,witaj art. wiem ze nielubisz sie tak czuc ale bez leków sie nieda ,ja kiedys tez myslałam po pierwszym zarzywaniu leków przez ponad pół roku ze da sie wytrzymac i przezwyciezyc ,,to'' bez kolejnych leków ,ale niestety sie niedało ...wytrzymałam przez 9 miesiecy a teraz juz ponad drugi miesiąc zarzywam i czuje sie okej ,najwazniejsze u mnie jest to ze odczuwam wszystko tak jak trzeba ,niejestem przytłumiona ani tez nic ,jest dobrze ...ostatnio chodzę codziennie na spacery z psem ,coraz dalej i dalej a jak zaczyna mnie cos zbierac mówie sobie -dojde ,..... mi bedzie i jakos to przechodzi .Mysle art, ze bez leków jednak niedasz rady ,naprawde warto spróbowac ....pozdrawiam Gabik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarzywam lek o nazwie Aurex ,jest to lek na depresje i nerwice zarazem ...pomaga mi bardzo ,moge chodzic i jezdzic samochodem bez lęków ,tetno mam unormowane a wierz mi ze ciezko było -oj ciezko ...jesli masz jakies pytania wal smiało -nie krepuj sie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×