Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jestem nowy,a to moja historia,przeczytaKtosCoTuNapisalem?


art...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam cie Art jak juz kiedyś ci pisalam Gabik ma racje ,ja terz zaczelam żyć dopiero po lekach ,to jest tak jagbys wzią lek na gorączke odrazu poprawa ja biore rexetin na początku mialam objawy uboczne ale zmienilam ten stan żeczy zmieniajac poprostu dawke z polowki tabletki na ćwiartke i stopniowo co tydzień dodawalam kolejna ćwiartke aż doszlo do calej tabletki,nie odczówalam juz żadnych objawow ani mojej nerwicy ani skutkow ubocznych ,pisalam o tym w któryms poście pozdrawiam awers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moźecie mi napisać ile czasu już bierzecie tabletki?Pytam ponieważ co niektórzy biorą po ładnych kilka lat i gdy odstawiają to jest pogorszenie,w takim przypadku pozostaje mi tylko zapytać czy tabletki mamy brać przez całe życie i czekać na rozpad wątroby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gabik witam cie bardzo serdecznie i sory że sie nie odzywalam tyle czsu ale jestem tak zapracowana że wieczorem padam ze zmęczenia a w dzień nawet jak bym chciala to mi maly nie da popisac , mam nadzieje że wkrudce to sie zmieni,chociarz teraz sezon urlopowy.mam nadzieje ze zgramy sie kiedyś na gg,bylam w końcu u psychiatry ,przepisala te same tabletki co rodzinny i powiedziala ze moge wybrac czy chce chodzic po tabletki do niej czy do rodzinnego,i jeszcze że jest to lek ktory można brać nawet cale życie ,i nie uzaleznia,a niektorzy ludzie nawet jak sa wyleczeni to po odstawieniu i tak wola brać choćby cwiartke tego leku bo sie boja ze wszystko wruci.a pozatym w moim wieku i po moich przejściach ciezko bedzie aby wszystko wrucilo do normy,jako terapie przepisala mi zeby na blizsze trasy mąż byl w oknie a na dalsze chodzil ze mna, co juz dawno czynie odkad zaczą dzialac rexetin,ogulnie jestem niezadowolona z tej wizyty chociarz pani doktor bardzo mila. A wspomnialam jej ze w sierpniu mam wizyte u kardiologa bo kiedys stwierdzili u mnie wypadanie platka,to powiedziala ze to terz moze dawac takie objawy ale nie jest grozne dla zycia chociarz mimo to mam pokazac ekg ktore robili mi przy ostatnim ataku, gdy ja spytalam ze mam problem bo nigdy nie wiem czy w danym momecie mam wzywac karetke czy nie to powiedziala ze mam spytac kardiologa chociarz ona po tym ekg widzi ze to nic powaznego.TAKA BYLA MOJA PIERWSZA WIZYTA U PSYCHIATRY jaka glupia weszlam taka glupia wyszlam pozdrawiam cie serdecznie i wszystkich uzytkowników tego forum AWERS

 

[ Dodano: Wto Lip 11, 2006 11:01 pm ]

ART przeczytaj mój post do Gabik to sie dowiesz co sądzi o tym psychiatra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

art. niewiem czy wątroba sie rozpadnie czy tez nie ,ale po pierwszym razie wytrzymało top u mnie 9 miesiecy i sie wróciło ale w mniejszym stopniu teraz i zmniejszym nasileniem ,moja panio doktor twierdzi ze z czasem z tego mozna wyjsc dzieki lekom i pozytywnemu mysleniu ze da sie rade,jedno z drugim idzie u nas w parze .przedtem zarzywałam pół roku ,teraz około 2 miesiecy narazie ,mam brac leki przez pół roku -widze u siebie poprawe ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja nie wiem nawet czy mam odpowiednie leki,z psychiatrą porozmawiałem z 15 minut,pytał się chyba kilkanaście razy czy czuję się zagubiony,ja mu na to,że raczej nie i wymieniłem kilka objawów,które u mnie występują,dostałem SALIPAX,wiem,że to jest odpowiednik leku PROZAC,który nazywany jest tabletką szczęścia...możecie mi napisać jakie leki wy bierzecie i czy mieliście kiedyś styczność z tym właśnie SALIPAXEM-PROZAC-kiem?Pozdrawiam was gorąco-Art.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kilku dni czuje się żle,mam jakisś dziwne bóle,kręci mi się w głowie-jakoś tak słabo się czuje...ogólnie jest fatalnie,chyba sobie jakąś chorobę wkręcę znów,ostatnio przez 2 dni bolała mnie głowa tak mocno jak nigdy,na dodatek wydmuchuje nos i jest krew za każdym razem,mam 23 lata i czuje się jak wrak...mam nadzieje,że to przejdzie,nie mam już siły na to wszystko,wyć mi się tylko chce i nic więcej,boli mnie też już kilka dni lewa ręka...czy to wszystko to objawy nerwicy?zaczynam wątpić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zgodzisz się ze mną,że one tylko zaleczają,myslisz,że ja lubię się tak czuć?
Oczywiście, że się nie zgodzę. A co do moich myśli, to myślę, że pieprzysz od rzeczy (nt. leków). Z czego to wynika wolę nie wiedzieć. Chcesz się męczyć, Twój wybór. Tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hollow wyluzuj! jak masz zamiar brac prochy to je sobie łykaj ale nie wsiadaj na innych jak mają odmienne zdanie. W końcu możemy miec watpliwości co do skuteczności leczenia farmakologicznego!Do mnie też sie wcześniej czepnąłeś ale jakoś przetrawiłam ale nie mogę juz patrzeć jak bez przerwy piszesz do ludzi ,,pieprzysz'',,,bzdurzysz'',,chrzanisz;; a ty niby co wszechwiedzący?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc art!Do tej pory tylko przegladałam wypowiedzi na forum ale teraz postanowiłam napisać! Gdyby nie leki-jedna tabletka citalu teraz profilaktycznie połowa pewnie nadal lezałabym na łóżku z bólem głowy i inymi dolegliwosciami! a teraz robie rzeczy o których nawet w tamtym czasie bałam sie pomyslec!Weź te leki ja tez sie bałam myslałam ze jak je zaczne brac to bedzie oznaczało ze przyznaje sie ze jestem chora ba! ze przegrałam z nerwicą! teraz ucze sie z nią zyc! żałuje ylko ze nie moge chodzic na terapię

 

Pozdrawiam Was wszystkich!!!!!

 

P.S. Kiedys...5 lat temu kiedy to sie zaczęło w inernecie nie wiele mozna było sie dowiedziec o nerwicy! Forum jest dla mnie jedyna terapią Dzieki!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×