Skocz do zawartości
Nerwica.com

MIANSERYNA (Deprexolet, Lerivon, Miansec, Miansegen)


Dydona

Czy mianseryna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

137 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mianseryna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      88
    • Nie
      36
    • Zaszkodziła
      24


Rekomendowane odpowiedzi

Paranoja, a nie masz ochoty na słodycze? Ja zawsze na lerivonie mam ten problem - mogę nie jeść zwykłych posiłków, śniadania ani obiadu, ale do słodyczy strasznie mnie ciągnie. I stąd niestety to tycie. Teraz uważam, jestem na diecie i zaczęłam codziennie ćwiczyć, ale waga i tak nie spada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oblicz dzienne zapotrzebowanie i odejmij na poczatek 200-500 kcal to zaczniesz chudnac. Mi przeszkadza ten wysoki puls odkad zaczalem brac ten lek. Fajnie mi sie spi wiec nie chce go odkladac, jak myslicie co powie lekarz? Moze przepisze mi cos na obnizenie pulsu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka maksymalna dawke nasennnie moge brac? Przy 10mg spie duzo lepiej, ale tak sie zastanawiam czy moge wziasc 15 mg? Za tydzien mam wizyte u lekarza, ciekawe co powie. Jaka dawke maksymalna nasennie braliscie i jakie efekty? A co do tycia, to ja tez tyje i sie bardzo ciesze bo mam diete i cwicze na silowni a nigdy nie moglem przytyc (na poczatku wazylem okolo 60kg przy 184cm wzrostu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19_latek, Ja brałem największą jak jest czyli 60mg :!: z tym że razem z: Promazin 100mg + Heminervin 300mg + Tegretol 200mg+400mg wszystko razem na sen. Spanie konkretne-myśle że nawet atom by nie postawił mnie na nogi ;) rano nawet jest ciężko wstać-ja miałem uczucie po wstaniu jakbym godzine wcześniej wypił liter wódy sam :hide::roll::-| ale po pięciu minutach przechodziło-zawsze przechodzi i było normalnie :D;) teraz ze względu na tycie biore połowe tabletki 60 mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×