Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Joasiu faktycznie Ty to masz gorzej ode mnie :( Pamiętam ten Twój temat stary gdzie pisałaś o tym wszystkim... Bardzo Ci współczuję i mam tylko nadzieję że szybko dojdziesz do pełnego zdrowia, albo do samej nerwicy bez tej całej reszty... :(

 

Dzięki Madziu za ciepłe słowa, mam nadzieję, że powoli się jakoś z tego wszystkiego wygrzebię...

Trzymam kciuki za wizytę u dentysty, będzie ok! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joasia- będzie, będzie.. Tylko walcz, i się nie poddawaj :smile: Chociaż wiem że masz już dość często, bo ile można...

 

Wovka- a co lekarz konkretnie Ci powiedział? Boli Cię teraz ta pierś? Czujesz coś pod ręką jak ją macasz? To pewnie cysta ale przecież muszą biopsję zrobić żeby mieć pewność. A w razie czegoś gorszego (tfu tfu) to wczesna biopsja równa się wczesne leczenie a wczesne leczenie jak wszyscy wiemy to ogromne szanse na wyleczenie. Nie mniej nie myśl o najgorszym! A może da radę tą biopsję wcześniej zrobić, np prywatnie? To pewnie cysta więc nie ma co się bać, wiele kobiet to ma!

'' * Torbiele

 

Nazywane są też cystami, najczęściej niepokoją kobiety między 30. a 50. rokiem życia. Rzadziej pojawiają się u młodych kobiet lub tych, u których ustały czynności hormonalne jajników. Cysta zawsze jest wyczuwana jako twardy guzek. Torbiele są podobne do pęcherzyków wypełnionych płynem. Jeżeli guzek w piersi pojawia się nagle, w ciągu kilku dni lub szybko się powiększa, nie należy wpadać w panikę, bo zwykle nie jest nowotworem.

Aby rozpoznać torbiel, lekarz bada pierś palcami, a następnie zleca USG lub mammografię. Kolejnym etapem diagnozowania może być biopsja cienkoigłowa. W większości przypadków biopsja ma znaczenie nie tylko diagnostyczne, ale też lecznicze. Duża torbiel bywa przyczyną bólu, który promieniuje aż do pachy Nakłucie jej i ściągnięcie strzykawką płynu przynosi natychmiastową ulgę. Guzek się zmniejsza, a z czasem zanika.''

 

Trzymam kciuki za Ciebie i zobacz czy można tą biopsję szybciej zrobić.

 

Co do mojego dentysty- jak tylko ropa mi się pojawiła od razu pojechałam do dentysty (kilka dni temu), dostałam antybiotyk i powiedzieli że jak ropa zejdzie to mam jechać na prześwietlenie szczęki i na wyrwanie tych korzeni. Ale ropa tak nie bardzo schodzi, do tego bardzo boli mnie głowa (wczoraj było tragicznie, aż ataku nerwicy dostałam) i mam mdłości, mdli mnie. Dlatego jadę dziś znowu do dentysty, niech mnie obejrzą i powiedzą czy mogę tak się czuć od antybiotyku lub ropy, a też sobie wkręcam różne rzeczy już... Też się boję.

 

 

Co za dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, trzymaj siè u tego dentysty.;ja oczywiscie juz sobie wkrècam raka jakiegos,mimo,ze duzo czytam na ten temat,chodzè regularnie do lekarza itp.Lekarz byl tajemniczy:powiedzial,ze to cysta ale dla pewnosci muszà sprawdzic.Boli mnie ta piers bardzo!!!dostalam takie krople do picia:Mastodyna.nawet jesli byloby to cos powazniejszego,to siè nie poddam.Zresztà nie bèdè gdybac :D cala gospodarka hormonalna mi siè rozregulowala,spoznia mi siè okres,chodzè jak bomba zegarowa.Boze ja PMS to mam czasem caly miesiàc :lol: raz dobry humor,za chwilè dol,i tak w kolko..nie lubiè takich zmian nastrojow :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wovka- ja mam właśnie finał PMSu i to nasila moje objawy :? Można tam u Was tą biopsję zrobić szybciej, prywatnie? Za dużo masz tych nieszczęść ostatnio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, nic nie robia, bo nie ma co robic. Nie powieksza sie, nie uciska, nie boli. Po prostu sobie jest. A moja mama ma tendencje do tluszczakow. Ma tez 1 na przedramieniu, 1 na ramieniu i 1 na plecach. Usunela chyba tylko 1 z plecow z linii stanika, bo ja uwieralo w srodku od gumy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, i tak placè za wszystkie badania;.potem ubezpieczenie zwraca 85%kosztow.nie ma tu czegos takiego jak publiczne leczenie.dopiero za tydzien.wytrzymam ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

linka, ktos Ciè podku****??

 

[Dodane po edycji:]

 

agaska, no widzisz,a mnie boli i to bardzo;.jakies dziadostwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, znajoma ma torbiel, ale tez nie usuwali. Zastosowali jakies leczenie dzwiekami czy swiatlem i przeszlo. A ma dziewczyna 24 lata i strachu sie najadla juz, ze to rak. Czeka ja natomiast operacja kregoslupa, bo ma silna dyskopatie i takie rwy kulszowe, ze nie moze sie bieda bardzo czesto z lozka podniesc. Juz wielokrotnie ladowala z tym w szpitalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, ja tez staram siè z tym walczyc..czèsto mi siè wydaje ,ze jestem olewana,ale to po prostu przewrazliwienie :smile:agaska, cierpialam kiedys na rwè kulszowà..cos okropnego.potem zaszczyki z witaminy B12-bardzo bolesne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień jak codzień, jeszcze więcej wątpliwości i zagubienia.

Jestem Zajebiście zmęczony tym wszystkim, a opcja wstania jutro mnie nie cieszy... :(

Jutro Terapia, ale co ona może zdziałać na zranione uczucia?

-Nic

Na to tylko jedna osoba może coś zdziałać, zawalczę o nią bo nie potrafię bez niej żyć.

Kocham Ją, bez niej się duszę. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, widzę , że coś poważniejszego, w takim razie się nie wypowiadam bo nie wiem o co chodzi. do niedawna myślałam że zawsze warto walczyć. ale czasami relacje są tak pokręcone że nie jestem w stanie tego zrozumieć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VasqueS, najpierw to ty zawalcz o siebie. Tj, doprowadz sie "do stanu uzywalnosci", a potem odnawiaj jakiekolwiek znajomosci. Oczywiscie mozesz jej zaproponowac przyjazn, ale pamietaj, ze narzucaniem sie jej mozesz tylko doprowadzic do tego co juz napisal scrat - znienawidz Cie. A chyba tego bys nie chcial, nie? Druga sprawa... jestes mlody, niejedna dziewczyne jeszcze poznasz i niejedna da Ci kosza (i vice versa, bo i ty bedziesz dawac kosze dziewczynom). Takie zycie niestety. Widzisz, ja bylam z facetem 2 lata, mielismy juz plany na przyszlosc i "zdradzil" mnie z narkotykami. Bolalo, to fakt, boli do dzis, tez fakt, ale dalam mu wybor - ja albo jego kumple i dragi. Wybral dragi, wiec z mojej strony kontakt zostal definitywnie zerwany. Pozniejszy facet dal kosza mi, bo sie zabujal w mojej znajomej. A obecny amant to obecny amant. Szkoda tylko, ze nie umie sie od 5 lat okreslic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agaska, Tyle, że to ona mi proponuje przyjażń ja chcę ale to tak boli. :(

Jeśli jesteśmy sobie przeznaczeni to tak będzie jak ma być.

Idę spać

Dobranoc I miłych snóW!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×