Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

esprit, a no to chyba, ze tak. Ale dasz rade ;)

 

Paranoja, ja to samo, ale obudzili mnie o 9am... Uczelnia, pokserowac rzeczy musialam, bo indywidualny tok nauczania... Wiec makulatury od kijka i ciut ciut. Powinnam isc do lekarza z tym moim rtg kregoslupa, ale chyba zal mi czasu :? A on tylko 1 w tygodniu jest, ech.

Jutro kolo, w piatek kolo, next week w srode 2 kola. No masakra! :shock: Rooibos, zjem cos (kebaba sobie dzis zamowie, a co mi tam), lykne spamilan i siadam do rycia :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agaska- jak czytam te Twoje posty to często jak bym o sobie czytała.. Masz te same problemy zdrowotne co ja, te same na uczelni, i nawet lubisz te samo jedzenie i herbatę co ja :smile: Gdzie mieszkasz jeśli wolno spytać? Możesz mi na priva napisać.

 

A ja wczoraj spiekłam murzynka i się tylko do wyrzucenia nadawał, ktoś mi tu zachwalił chyba! :P heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakita, mniej wiècej tak sobie Ciebie wyobrazalam :D serio :D jak bèdziesz miala wiècej zdjèc to koniecznie wrzuc na forum..milo jest gdy siè wie ,jak wyglàda osoba z ktorà rozmawiamy.Fajna kobita z Ciebie :D jak bèdziesz szukala Belga w celach matrymonialnych to masz asa w rèkawie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, to ciekawe dlaczego mnie sobie tak wyobrażałaś? No ale to dobrze że nie zawiodłam twoich oczekiwań :mrgreen: oczywiście, następnym razem bardziej realistycznie będzie ;) czyli rano bez makijażu i na kacu ;)

Belgowie hmmm jakoś do tej pory nie przyszło mi na myśl żeby się zainteresować żadnym Belgiem :roll: na razie działam lokalnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakita, no ale wiesz ..tak w razie wu. :mrgreen: a chyba ktos mi ciebie opisywal po spotkaniu w Warszawie i taki obraz podobny do tego ,utworzyl siè w mojej glowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę, to widzę że tu jakieś interpersonalne międzynarodowe konszachty! niedługo z powodu tego forum będę znana poprzez pocztę pantoflową! ciekawe...

zdjęcie dla jasności jest sprzed paru laty, teraz wyglądam podobnie tylko chyba się mniej uśmiecham...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, juz skrobnelam privem. Daleko od Szczecina, heh. Studiuje filologie angielska - tlumaczeniowa. Troche zarywanka jest, zawsze bylo i zawsze bedzie. W zeszlym roku, na 1 semestrze mialam nawet 3 dziennie. Czasami mysle, ze oni sie nie dogaduja miedzy soba. Jeszcze mamy 2 takie kobitki, co potrafia naprawde zrobic tak zawiniete kolo, ze sie 100% studentow wylozy.

A herbatka... no coz, wielu ludzi ja lubi. Kregoslup to choroba narodowa i oczywiscie kazdy student narzeka na nawal pracy :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

Oho, zaczyna sie telepka... :-| Musze sie jakos uspokoic... Pizgne valka dodatkowo chyba. Chleje rooibosa za rooibosem, na noc jeszcze meliska... Grrrrrrrrr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kochani. ;) Nie było mnie na forum cały dzień, wchodzę i co widzę - zdjątko Polakity! Polakita, bardzo sympatycznie wyglądasz, uśmiechnięta, pogodna... Super! :mrgreen:

 

Madziu, czyżbym to ja przechwaliła tego murzynka? :P Pozazdrościłam talentu kulinarnego, he heh. :P

 

Ja dziś znowu dzień w Wawie spędziłam, zmęczona jestem i to bardzo... Jutro w domu siedzę, ale się cieszę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja odczuwam dziwny bol w lewej piersi..wlasciwie to jest takie uczucia pieczenia.Bardzo nie przyjemne.Raz mi siè zdarzylo w grudniu,a dzisiaj praktycznie przez caly dzien.wzièlam przeciwbolowy contramal ale nie przchodzi.rano jadè do ginekologa

.cholera wie co to jest :roll: ogolnie dzien spokojny tylko ten nie przyjemny bol.najbardziej piecze jak wydycham powietrze.serce mam zdrowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joasia- może i Ty ;) Teraz musisz przyjechać i mi upiec nowego :P Boli Cię dziś głowa? Bo ja już ledwo żyję :-|

 

Oj, z tym to będzie akurat ciężko, jak ja Ci upiekę to nawet żaden zwierzak tego nie tknie. :roll::P Jestem totalnym beztalenciem kulinarnym. :roll:

 

No, boli boli... :( Marzec to koszmarny miesiąc, te zmiany ciśnień są nie do zniesienia! Bierzesz jakieś leki na ten ból głowy?

 

[Dodane po edycji:]

 

a ja odczuwam dziwny bol w lewej piersi..wlasciwie to jest takie uczucia pieczenia.Bardzo nie przyjemne.Raz mi siè zdarzylo w grudniu,a dzisiaj praktycznie przez caly dzien.wzièlam przeciwbolowy contramal ale nie przchodzi.rano jadè do ginekologa.cholera wie co to jest :roll: ogolnie dzien spokojny tylko ten nie przyjemny bol.najbardziej piecze jak wydycham powietrze.serce mam zdrowe.

 

A masz jakieś widoczne zmiany na piersi? Spokojnie, to na pewno nic poważnego. Ale jedź jutro do tego ginekologa

, wtedy będziesz na 100% pewna, że wszystko jest ok. Trzymaj się dzielnie i zajmij się czymś, najlepiej przyjemnym, żebyś nie myślała o tym pieczeniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joasia- może i Ty ;) Teraz musisz przyjechać i mi upiec nowego :P Boli Cię dziś głowa? Bo ja już ledwo żyję :-|

 

Oj, z tym to będzie akurat ciężko, jak ja Ci upiekę to nawet żaden zwierzak tego nie tknie. :roll::P Jestem totalnym beztalenciem kulinarnym. :roll:

 

No, boli boli... :( Marzec to koszmarny miesiąc, te zmiany ciśnień są nie do zniesienia! Bierzesz jakieś leki na ten ból głowy?

 

 

Wzięłam dwa Ibupromy ale nic nie dały a jak wypiłam kawę to jeszcze gorzej jest :-| Masakra dzisiaj, już nie mam siły. Najgorzej na skroniach! :cry: I tak prawie codziennie od kilku tygodni. Czasem wcale, czasem lekko a teraz mocnoooo... Mam nadzieję że to tylko pogoda tak jak we wrześniu (to samo było) i że minie... :-| Aż apetytu nie mam przez to, dziś tylko kawę wypiłam i zjadłam cynamonkę.

 

Co do gotowania- nienawidziłam tego i nawet wodę przypalałam, ale jak widać... można :smile:

 

Wovka - też tak czasem mam i wydaje mi się że to nic grożnego. A może po prostu nerwica Ci figle płata. Nie martw się, jutro na pewno już nic Ci nie będzie, zobaczysz :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joaśka, nie wlasnie zadnych zmian nie ma..pilnujè tego.Ale zastanawia mnie co to moze byc?juz mowilam w grudniu o tym lekarzowi ale stwierdzil ,ze newrwobol,serce ok pluca tez ok.jednym okiem oglàdam discovery z mèzem,drugim na forum i szukam chorob w necie :roll: nic nie znalazlam z tm pieczeniem.

 

[Dodane po edycji:]

 

magdalenabmw, zrob jakies badania na tà glowè..rezonans magnetyczny moze??cos czèsto boli was ta glowa dziewczynki. :(

a ten moj bol,no to daje mi dzisiaj do wiwatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madzia - Co do głowy... Ja już czekam kiedy w końcu pójdę do tego neurologa, do 30tego jeszcze trochę czasu... Może on coś zaradzi, u mnie to jest klasyczna migrena z różnymi atrakcjami... :roll: A Ty masz "tylko" ból czy coś jeszcze do tego (nudności, drętwienia, nadwrażliwość na zapachy, światło, dźwięki itp.)?

Ja się staram mimo wszystko nie brać leków przeciwbólowych chociaż czasem nie da rady, zwłaszcza gdy muszę być cały dzień poza domem... Ale bardziej od tabletek pomaga mi świeże powietrze :shock: . I położenie się w zaciemnionym dobrze wywietrzonym pokoju w absolutnej ciszy...

Zrobię sobie też EEG, bo mi psychoterapeutka już dawno to radziła, a ja jakoś to odkładam i odkładam...

 

A wiesz, że właśnie przy bólach głowy migrenowych (m. in. w związku ze zmianami pogody - tak w ogóle to ja we wrześniu też tak miałam jak Ty!) bardzo ważne są częste posiłki? Wtedy bóle są łągodniejsze, nie wolno dopuszczać do długich przerw pomiędzy posiłkami. Musisz jeść!!!

 

Wovacuum, skup się na filmie i nie wyszukuj chorób, bo się w ten sposób wkręcasz!!! Skoro nie ma żadnych zmian to na pewno nerwoból, a jutro lekarz powie Ci dokładnie o co chodzi - że wszystko jest w porządku. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wovka, Joasia- tylko głowa mnie boli, nie mam mdłości (kiedyś miałam poranne, ale już mi to przeszło) i nic mi nie drętwieje. Nie mam też omamów wzrokowych ani słuchowych i w sumie na światło czy dzwięk jestem chyba tak samo wrażliwa jak inni ludzie, tzn chyba tak samo jak kiedyś. Głowa nie boli mnie ciągle i nie codziennie. Bolała mnie cały wrzesień i teraz cały marzec (z przerwami różnymi). Najbardziej chyba rano boli, ale ciężko powiedzieć. I najczęściej na skroniach, czasem w tyle głowy. Najlepiej mi pomaga świeże powietrze- jak jestem na dworze to najczęściej wcale mnie nie boli nawet jeśli w domu bolała. Tabletki bardzo rzadko jem, najlepiej działa Etopiryna, inne wcale prawie albo rzadko! Joasiu, czy Ty masz tak samo czy coś inaczej z tą głową? A nie wiem dokładnie czym się objawia migrena. Mnie po prostu boli głowa i już. Może jednak przejdę się do tego neurologa, ale pewnie umrę ze strachu czy nic mi nie jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzień oprócz standardowego braku ochoty na naukę i konstruktywne myślenie, jest całkiem znośnie byłem na terapii pogadałem z panią, dałem swoje zdjęcie do działu osoby z foum. :)

Możecie Mnie zobaczyć.!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, migrenowy bol glowy jest okropnie uporczywy. Mnie zazwyczaj boli wtedy 1 polkula wraz z okiem. Jakby mi je ktos wciskal do srodka i jakby to czula az w kosci policzkowej. Sa przy tym nudnosci, a jakze, nie moze byc inaczej jak boli i boli i boli... Najmocniej chyba na wieczor. Na migrene nic nie dziala lepiej jak Tianshi 8) Przeszlam roczna kuracje i jak reka odjal, sporadycznie sie trafi jednodniowa. Poczytaj troche o migrenach, jak Cie tak lapie to sie poloz z zimnym okladem na czolo, powinno pomoc. A od neurologa uslyszysz tylko jedno - jak zajdziesz w ciaze to Ci przejdzie :? Ja mialam badania wszelkiego rodzaju jako dziecko na glowe, bo mialam takie migreny, ze cala noc z klozetem w objeciach spedzalam. I teraz wyobrazcie sobie, ze 12-latka slyszy tekst, ze jak zajdzie w ciaze, to minie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda - jeśli chodzi o ból to jest on najsilniejszy właśnie na skroniach, taki jakby ucisk, jednostronny wraz z okiem, oczodołem, oraz czasem w tyle głowy, aż do karku. Ja oprócz bólu mam inne rewelacje, ale objawy migreny są różne, czasem jest to tylko ból. Przy migrenowych bólach głowy własnie bardzo pomocne jest świeże powietrze. Mnie też najbardziej rano boli najczęściej, oraz wieczorem. :evil: Ból nasila mi się przy przebywaniu w dusznych, nie wietrzonych pomieszczeniach.

Najlepiej zdiagnozuje to neurolog...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VasqueS, juz widzialam :smile: fajny chlopczyk z Ciebie ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

agaska, dokladnie to samo moja corka uslyszala od lekarza :roll: cierpi na bole migrenowe,a lekarz stwierdzil,ze ciàza jà uleczy.Jakis konowal pier*****jak wièkszosc w Polsce;Ach...szkoda slow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×