Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam :D


patipat

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !

Jestem bardzo wrażlią osobą którą łatwo zranić doprowadzić do płaczu itd...dodam,że mam 21 lat .

Wszystko we mnie tak narastało aż przerodziło się w nerwicę, przez ostatnie miesiące zmagam się z bólami prawie w każdym miejscu mojego ciała co doprowadza mnie do zmartwiania się, strasznej paniki, lęku i świadomości że umrę oboję się iż moim bliskim coś się stanie lub zachorują.Tak jak już wspomiałam bóle w całym ciele: mięsni, kości , stawów, głowy , kłucie w całym ciel pod wpływem ciepła ,zawroty głowy, i mogłabym tak wymieniać w nieskończonośc co jest bardzo uporczywe dla moich bliskich , byłam u lekarza a ten przepisał mi coaxil biore juz go 2 miesiące jest w miare ok pod względem psychicznym o wiele lepiej mam siłe i czesciej sie smieje i rozmawiam :D co bardzo mnie uszczesliwia wiem ze jestem na dobrej drodze, ale najgorsze sa te bole nie potrafie o nich przestac myslec nawet jesli chciałabym to moja szkoła i przyszła praca nie pomoże mi w tym uczę się w kierunku farmaceutki zawsze chciałam pracować w służbie zdrowia i kupowałam czesto gazety dotyczące zdrowia aż w końcu przerodziło sie to w paranoję.Ostatio przez jakis tydzien strasznie dokucza mi bol nad lewą piersią uciskające bole i kłucie w serduszku boje sie że ono tego nie wytrzyma ! dodam że pomaga mi picie melisy, kropelki walerianowe,coaxil i doppelherz :)

To moja mała historia...

 

 

Jeszcze raz wszytskich witam w grupie siła !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×