Skocz do zawartości
Nerwica.com

Strony sie nie laduja


Pasman

Rekomendowane odpowiedzi

polakita, tak, to jest zrobione celowo.

 

Funkcja sprawdzania aktywnych tematów oraz tematów w których się odpowiedziało korzysta z mechanizmu wyszukiwarki, która ma ustawiony interwał antyfloodowy w obawie przed przeciążeniem serwera.

Zapytania do bazy powodujące wyszukiwanie są dość obciążające dla serwera, stąd taka blokada czasowa, która ustawiona była na 15 sekund dla zalogowanego Użytkownika. Aby poprawić komfort użytkowania forum obniżyłem ten próg. Od teraz wynosi on 10 sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem słowa interwał floodowy - jeżeli jednak coś poprawiłeś to zaj**cie, lubię wszelkie usprawnienia ;) jednakże te tematy mi nie wyskakują czasem nawet gdy pierwszy raz wciskam to "zobacz swoje posty" nawet po przerwie całodobowej - tak czy inaczej nie jest to coś co mi nie daje żyć tak więc już się nie wtrącam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem słowa interwał floodowy
Chodzi o taki programik, ktory rozpozna, czy tresc pojawia sie na forum w wyniku aktywnosci czlowieka, czy raczej jakiegos programu. Daje to szanse zablokowania programu, trojana, ktory "chcialby" zasypac forum spamem w postaci 1000 postow w ciągu 60sek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×