Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

boją się? Dlaczego? Ja właśnie myśle że teraz długie nogi i mega biust to nie wszystko.

Troche rozumu też trzeba mieć!!

 

mężczyźni nie lubią kobiet inteligentniejszych od siebie - to jest reguła, ale jak wiadomo - są od niej wyjątki ;)

a jak kobieta jeszcze oprócz tego że jest mądra, to robi karierę i ma pieniądze - to ma przekichane - to pewne jak amen w pacierzu. na szczęście np 19-latkom to jeszcze nie przeszkadza, a za to bardzo kręci :mrgreen:

 

 

mój dzisiejszy dzień... hahaha, mógłby stanowić pierwszy wpis publikacji pt. "dziennik nerwicowa"...:

budzę się kilkakrotnie z powtarzającego się snu, w którym nie potrafię się dowlec do pracy, ledwo wchodzę po schodach, serce kołacze się jak szalone, słabo mi, walatuje mi torba z ręki itp, nie wiem, gdzie zostawiłam samochód, ludzie idą i się dziwnie patrzą... i taki sen kilka razy przez cały poranek. w końcu się budzę cała spocona, telepie mnie w środku, w głowie się kręci, szumi w uszach, nie da się ustać na nogach, bo kolana jak z waty. zaczynam ślimtać z bezsilności i boję się, boję jak cholera, ale nie wiem czego. no nic, xanax 0,5 idzie w ruch. do pracy docieram o 10.30, samochód zostawiam na parkingu, udało się, wchodzę do budynku i nawet nic mi z rak nie leci, ale zawroty głowy mam do teraz, dlatego staram się nie wstawać z fotela. jest git, no nie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba_v.2, ja tez dzis mialam zawroty glowy-masakra, a teraz ide na ten bal :/ w taka zimnice .

 

agusiaww a mi nie przechodzą te zawroty i szumy w uszach i telepie mnie w środku - jeszczze nigdy to nie trwało tyle godzin

podziwiam Cię, baw się dobrze, wybaw się za mnie też, bo ja to dzisiaj jeśli gdzieś pójdę to chyba tylko prosto w kaftan :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzisiejszy dzień jest jak koszmar jest jak chyba mój pierwszy atak bo byłem na łóżku masującym niby ma pomóc aż tu nagle czuje cos w brzuch zaraz mysl ze dostane biegunki a tu nie ma toalety ... okazalo sie ze jest toaleta ale caly czas strach napiecie potworność dosłownie strasznie się boję i chcialbym wyzdrowiec ale juz w to malo wieze bo przy tym co przezylem to wolalbym umzec a nie moge zostawic dziewczyny...

 

[Dodane po edycji:]

 

I w dodatku zaczynam wkręcać sobie jakies choroby naprzyklad ze mam zaburzenie osobowosci hmm bordeline..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o, to jest chyba temat do marudzenia.

 

próbowałam jakoś ukierunkować nadwyżki energii, pomyślałam, że korzystając z okazji, wstawię w końcu cholerne pranie. zdałam sobie sprawę, że ludzie z nadwyżką piszą książki, kręcą filmy, robią te wszystkie fantastyczne rzeczy, a moim pierwszym osiągnięciem roku 2010 będzie wypranie sobie gaci.

 

żeby dopełnić obrazu smutku i rozpaczy: nie zrobiłam sobie prania, bo mi się odechciało.

 

poza tym standard - duszy nie ma a boli, czyli duszno trochę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde... położyłam się spać, nie że mi się chciało, ale chyba już z przyzwyczajenia. no i tym sposobem ominął mnie obiad. może wydawać wam się to śmieszne ale ja muszę mieć ziemniaki wyciągnięte z wody prosto, odcedzone są juz dla mnie zimne i nie nadają się do jedzenia. podobno matka mnie budziła... 2 razy a ja jej powiedziałam, że nie chcę.... kur....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×