Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Prosiłbym jednak o powstrzymywanie się przed tym, takie zachowanie wprowadza mętlik. Jeżeli znowu postanowi się pani obrazić na forum i zniknąć, zakładając że i tak pani wróci, proszę to zrobić nie kasując konta.

 

Zadziwiajace, sama o tym nie wiedzialam ze wroce, a Pan tak...niesamowita umiejetnosc.

 

[Dodane po edycji:]

 

Dziekuje Donkey...bardzo mile z twojej strony

 

[Dodane po edycji:]

 

I przypominam ze to nie temat tego forum....temat jest moj dzisiejszy dzien.

 

Tego sie na forum nauczylam ze tylko na temat robi sie posty. A wszelkie inne na pn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,a ja z nikąd nie wróciłam, tylko dopiero wczoraj do Waszego forum dołączyłam:) Bardzo dobrze się tu czuję wsród ludzi z podobnymi problemami, którzy jak widzę starają się wazajemnie wspierać, więc mam nadzieję ,że mnie również przygarniecie:)

 

Mój dzisiejszy dzień jest całkiem niezły, bo nie mam ataków tego panicznego lęku.Tak jest już w sumie od 3 dni, od wizyty u psychologa, więc jestem na prawdę happy! Strasznie dzisiaj zimno,więc cały dzień spędziłam w domu, a teraz ogladam meczyk piłki ręcznej i też poprawia mi to humor, bo chłopaki znowu wygrywają!!!Na razie spadam, bo licutuję kurteczkę na allegro, chociaż nie wiem kto i kiedy mnie w niej zobaczy, bo ostatnio z domu wychodzę tylko do pobliskiego sklepu, lub po fajki do kiosku,hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba hej hej :)

 

hej hej :D

 

straszna sprawa, założyłam drugi raz konto! gdybym tylko takie gafy miała na sumieniu byłabym szczęśliwym człowiekiem! nie wiem, czy fakt iż jestem zaburzona mnie w jakikolwiek sposób tłumaczy, ale jak ktoś z przedmówców trzeźwo napisał - nie wiem co mogę zrobić jutro ;)

BTW fajnie że ktoś wiedzial, że wrócę, ja sama nie wiedziałam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znow mam dola:( boje sie jutra, rana, pojscia do szkoly... do ludzi

najchetniej bym nie wychodzila z domu przez tydzien!

Czuje dusznosci i kolatania serca.. nie wiem co robic:( nawet rozmowa na gg z facetem i kumpela nie pomaga..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś bardzo madry wymyślił te ferie. Chwała mu za to bo byłoby kiepsko!

Ja też jeszcze tydzień wolnego niestety nauki mam całe mnustwo, ale co tam przynajmniej moge sobie pospac do połódnia!

Chora jestem. Niby temperatury nie mam ale czuje się taka słaba i zmęczona, że pewnie wcześniej zasne.

 

Ps Miłych feri Jacas!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejny wieczur!

Czytałam sobie książe niby całkiem ciekawa,ale w połowie się okazało że dziewczyna jest chora na raka i prosze co zorbiłam..oczywiście pół ksiązki przepłakałam i nie wiem czemu...Coraz częściej płacze jak widze w filmie albo czytam że ktoś umiera ale mam wrazenie że to nie z powodu fikcyjnych postaci tylko boje się że ktoś z moich bliskich...Panicznie się boje że coś się stanie! Te ferie mogłyby się już skończyc bo powoli wariuje w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze bo już myslałam że mnie popieprzyło! Ale to jest nie do zniesienia gdzie się nieobejrze ktoś umiera albo jest chory. Jakiej książki nie otworze to rak mózgu, białaczka itd. Ci cholerni pisaże już nie mają innych tematów?!!!

Trzymaj się Jacek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×