Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak ja :P tylko u mnie to widac bo brzuchu :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

chociaz staram sie nie jesc duzo slodyczy, czerwonego miesa, smazonego, bo juz jak bylem w szpitalu mowili ze mam troche podwyzszony cholesterol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Venlectine, no ja to kokosowe rzeczy jeść uwielbiam. akurat w domu nie mam nic takiego ,ale wciełam białą czekoladę, michę owoców pokrojonych , garsć paluszków, wafelka ryżowego...

 

znowu mnie ogarnia złe samopoczucie coś ;/ nie obędzie się chyba bez tabsa

 

[Dodane po edycji:]

 

jacas, a jak długo już bierzesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaje...Wstałam o godz.7, a spać poszłam o 4, wyszykowałam się do psychologa.Wleciałam do przychodni zdyszana, rozsiadłam się i czekam, po 15 min myślę coś nie tak,bo u mnie "kobietka" zawsze punktualana jest.Zajrzałam sobie do torebki, a tam na karteczce jednak pisze ze w środe mam wizytę.Ja pier..., dałam w długą, mam nadzieję że nikt mnie tam nie zobaczył!Oczywiście w domu zddziwienie dlaczego tak szybko wróciłam,ale już nic nie mówiłam, bo wogóle by się chyba załamali:) Miałam też tak jak Ty wouldntitbegood niby tyle energii, pranie i sprzątanie w planach, ale jakoś nie wyszło, może jutro, a raczej na pewno, bo mały burdelik mi się robi, uhm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj dzien byl bardzo pracowity ale spokojny,bez wièkszych emocji.widzialam w tv polskiej jakie macie straszne mrozy :shock: moj malz chrapie obok a ja jakàs chèci na spanie nie mam?chyba za malo obowiàzkow dzisiaj mialam :lol: jak wam mija wieczor?czytacie cos ciekawego?moze cos fajnego leci w tv? a studenci pewnie kujà :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wowca zamieniasz się w pracocholiczkę???

Mnie też jakoś nie chce sie spać.

Oglądałam sobie film a teraz zamierzam poczytac ksiązke może alchemika albo jakąś Jodi Picoult mam nową wiec nie będe się nudzić.

Dokładnie za oknem zimno całe szczęscie, że nie musze tego sprawdzać na własnej skorze do konca tygodnia ferie wiec nigdzie się nie wybieram. W telewizji raczej nic ciekawego nie ma.. Miłego wieczorku Ci życzę i odpoczywaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, czytam właśnie "Katedra w Barcelonie" Ildefonso Falconesa, super ksiązka polecam, ale nie wiem, czy dzisiaj uda mi się jeszcze na tyle skupić,żeby ją dokonczyć, bo troszkę trzeba przy niej wytężyć umysł:) Z tym zimnem to tak, jest fajowo, byłam przed chwilą na balkonie na papierosku, jest po prostu szok, jak u mnie -20 teraz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry a moze dobranoc jak dla mnie ... jak to jest ze juz 6 rano a ja nawet nie jestem zmeczony a juz nie mowie o spaniu,leze i mysle o tej cholernej podrozy oblewa mnie zimny pot , boli glowa , a jeszcze kilka dni do wyjazdu.. mam dziwne wrazenie ze sie cofam w tych objawach:( a bylo tak fajnie:( chyba pora sie zmusic do tableteczek na sen... to staje sie nie do wytrzymania... prawie jak nietoperek...:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dziś o 11 przyjąć panią od matematyki i sie denerwuje co to będzie czy przypadkiem nie zachce mi się do toalety co się wiąże z nakręcaniem i prawdopodobnie atakiem wezme leki i mam nadzieje ze jakos przetrzymam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny beznadziejny, bo strasznie mroźny dzień, koszmarnie się czuję (dzwonienie w głowie, szumy w uszach, potworny ból głowy). Niech się w końcu wreszcie zrobi cieplej i wilgotniej, bo nie wytrzymam!!! :cry::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, a mi się cholernie podoba ta pogoda, mróz, słońce, jest po prostu pięknie! Chciałabym być teraz w górach :D Jakoś tak mam (może to genetyczne) że bardziej lubię chłód niż rozklejający upał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, a mi się cholernie podoba ta pogoda, mróz, słońce, jest po prostu pięknie! Chciałabym być teraz w górach :D Jakoś tak mam (może to genetyczne) że bardziej lubię chłód niż rozklejający upał...

 

Oj to ja zdecydowanie wolę upały (chociaż z urodzenia zimowa dziewczyna jestem :? ) ...

Słoneczko - jak najbardziej, ale w lecie!!! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeyjelem panią nauczycielke i denerwowalem sie caly czas mysli w glowia nie moglem sie skupic na lekcjach dzisiaj jade na terapie to powiem to wszystko ale mam dość tego wszystkiego...Czy z tego wogule da się wyjść??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze!! Rozmowa czasem czyni cuda.

 

Mój dzień zaczyna się dobrze. Słonko na niebie niestety jeszcze chora jestem, ale chyba się przejde do sklepu po marcepan tak mam ochote że zaraz zwariuje. Nauki wciąż sporo, ale mam jeszcze kilka dni więc może dam rade..Miłego dnia wszystkim!

 

Ps Monika poczytaj może coś ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×