Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Donkey, co ciekawego masz do oglądania?

 

Mój dzionek bardzo ok - w porównaniu z wczorajszym to całkiem cool, rozpiera mnie energia! pracuję sobie, słucham muzyczki i flirtuję (tak, wszystko w tym samym czasie haha). I wcale mi mróz nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, niech mrozi, mrozi!!! I najlepiej żeby śniegu napadało tak duuuuużo duuuuużo :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja czuję się nawet nieźle,byłam w sklepie i umówiłam się o 15 ze znajomymi na mieście.Jak narazie się mobilizuję i jestem na tak, ale jeszcze mam trochę czasu może zdążę się rozmyślić? bo już powoli czuję, że mnie bierze nerwówka:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę że wpisuje na forum i nikt mnie nie słucha:( byłbym wdzięczny jakby ktoś czasem odpowiedział...

czy z tego da się wyjśc?

poczytaj dokladniej forum, ostatnio jest takich tematów więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donkey, co ciekawego masz do oglądania?

 

Mój dzionek bardzo ok - w porównaniu z wczorajszym to całkiem cool, rozpiera mnie energia! pracuję sobie, słucham muzyczki i flirtuję (tak, wszystko w tym samym czasie haha). I wcale mi mróz nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, niech mrozi, mrozi!!! I najlepiej żeby śniegu napadało tak duuuuużo duuuuużo :mrgreen:

 

Muszę Cię zmartwić - mróz ma zelżeć :mrgreen: Ale śnieg faktycznie ma padać ;) Już wolę śnieg niż to zimnisko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyżby u kogoś za mało śniegu?:) zapraszam do mnie chętnie się podzielę mrozem i śniegiem, pół dnia dzisiaj padało, a pod blokiem to mam już normalnie po śnieżny tunel, nie przesadzając, ale do pasa sięga, blee ja tam mam dosyć już tej zimy! byle do wiosny, ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyżby u kogoś za mało śniegu?:) zapraszam do mnie chętnie się podzielę mrozem i śniegiem, pół dnia dzisiaj padało, a pod blokiem to mam już normalnie po śnieżny tunel, nie przesadzając, ale do pasa sięga, blee ja tam mam dosyć już tej zimy! byle do wiosny, ehh

 

Ja też się chętnie podzielę i śniegiem, i mrozem (a zwłaszcza mrozem, bo przez niego mam teraz 12 stopni ciepła w domu!!!) :evil::evil::evil: Królestwo za wiosnę... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdziwy facet musi być jak dla mnie męski :)

aby był wystarczająco "męski" musi nad tym najpierw popracować ;) na siłowni, w sklepie z ciuchami no i przed lustrem ;)

Filmu niestety nie widziałam bo tu w pracy mi nie działa... chlip chlip chlip :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem :D nie no, az tak to nie xD poprostu jak pisze ze jestem na silowni to slysze "ze ci sie chce.." "po co ty tam siedzisz" itp xD

 

[Dodane po edycji:]

 

ale nie chcialbym wygladac jak np pudzian.. cwicze dla zdrowia i fajnego wygladu ale bez przesady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. czy przy nerwicy, jest normalne abym dzień w dzień miał napięcie w żołądku z rana i przez resztę dnia ? leczę się od roku, jednakże mdłości dopadły mnie gdy rozpoczął się rok szkolny, nowa szkoła, nowe otoczenie. Nie mam już napadów lękowych na tle strachu przed zemdleniem jednakże te napięcie jest bardzo uciążliwe. Boje się że zaraz zwymiotuje a ani razu od początku roku szkolnego nie zwymiotowałem co dla mnie jest jeszcze bardziej irytujące.

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×