Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

ja bardzo chciałabym mieć dzieci - albo chociaż jedno na początek ;) ale muszę się najpierw doprowadzić do stanu w miare normalnego :)

 

To dokładnie tak jak ja:)W zasadzie to chyba tylko z tego powodu zaczelam się leczyć.

 

A u mnie przed chwilą był Pan listonosz , ale jaki przystojniak!!! uulala:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale się świetnie czuję po basenie. Mogłabym chodzić nawet codzień :D polecam wszystkim, człowiek nie myśli o depresji, o nerwicy i innych ku...stwach

Również stosuję gdy tylko mam czas, i polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tak ci zaszkodzilo??a u lekarza byles?podobno ciepla mineralna pomaga na sensacje zolàdkowe...spokojnej nocy zyczè ;)

 

Ridlic, a jeszcze lepiej przegotowana gorąca woda. Bardzo pomaga. Spróbuj pić też gorący zaparzony rumianek (nie w saszetkach tylko susz) co wieczór.

Jak się dziś czujesz? Lepiej?

Dobrego dnia Wszystkim! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wstałem i dalej się źle czuje teraz zwymiotowałem:(

Już nie wiem co mam robić zastanawiam się nad szpitalem po feriach ale tam sie strasznie boje isc ze spotka mnie cos zlego pobija albo nawyzywaja ale jakos trzeba przerwać błędne koło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasques, a może zjadłeś coś nie tak? Od czego te wymioty - czujesz się źle na żołądek? Napij się gorącej przegotowanej wody po łyczku.

Wyjdź na dwór choć na chwilkę, świeże powietrze pomaga na mdłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wychodzę na dwór bo się boję pozatym na moim podworku mieszkaja moi wrogowie ktorzy mi dokuczali przez cala 3 klase gimnazjum wiec dziekuje ale te wymioty to raczej na tle nerwicowym bo jak zwymiotowalem to nic wczesniej nie jadlem o 12 ma przyjsc pani od geogrfii mi juz jest ciezko wytrzymac boje sie szpitala boje sie nauczycieli....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×